Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Vitézy új...

Mi a véleményetek Vitézy új kezdeményezéséhez?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nagyon jó ötlet!



ápr. 3. 01:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kezdeményezéséről****
ápr. 3. 01:19
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Szépen hangzik a kezdeményezés, csak hinni nem tudok neki. Ez amúgy minden fideszesssel a bajom.
ápr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem fideszes, ez fals infó.
ápr. 3. 02:44
 4/12 Salx Narval ***** válasza:
71%
Mit lehet tenni ha egyszer nem akarnak beszélgetni vele a többiek? Most gyakorlatilag ezzel kampányol, minden lehetséges fórumon felhozzam ,hogy egy kivétellel senki nem fogadta el a felkérését, kezdem már unni a duzzogását. Mire vár?, beszélgessenek Kolomannal ha annyira akar.
ápr. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hypno ***** válasza:
45%
Kétségbeesetten próbál a köztudatban maradni, miközben valamiképpen el kell tolnia magától a múltját, ami ezer szállal köti a fideszhez.
ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Nem fideszes, ez fals infó."

Persze, ő annyira nem fideszes, amennyire én Tyrannosaurus vagyok.

ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Karacsony hulye ha nem akar kiallni vitara.
ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hypno ***** válasza:
51%

#7


Nem hülye.

Aki pozícióban van, az csak veszíthet egy vitán, mert olyan dolgok is szóba kerülhetnek nagy nyilvánosság előtt, amik nem hízelgőek az aktuális vezetőre nézve.

Így van ez Orbánnal is. Személy szerint hiába látnám szívesen amint zavarba hozzák olyan témákkal amik amúgy el sem jutnak a nagy nyilvánosságig, teljesen megértem miért kerüli ki a dologt.

ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha valaki keruli a vitat, az ellenszenvet valt ki az emberekbol. Sokkal tobbet lehet ezzel vesziteni, mint a kenyes temakra adott frappans valaszokkal.
ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem tényleg mi a baj Vitézyvel. Szerintem tök korrektül nyilatkozik, teljesen más a hozzáállás mint KariGerinek vagy a fideszes jelöltnek.
ápr. 3. 19:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!