Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most kinek van igaza?

Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Magyar Péter verte bántalmazta Varga Juditot

Vagy Varga Judit verte bántalmazta Magyar Pétert?



ápr. 3. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Vagy az ügyészségnek, vagy a TEK-nek, vagy a belügyminisztériumnak.
ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Jucus elkotyogta, hogy pofozta Petit, arról beszélt-e, hogy Peti bántotta-e fizikálisan, vagy csak annyit mondott, hogy durván sértetették egymást?


04.06 🇭🇺🇭🇺🇭🇺 Le a komcsikkal

ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Szerintem az egyéni szoc. problémát nem kéne belekeverni a napi politikába, főleg úgy, hogy már egy éve elváltak.
ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretnék tudni mások magánéletéről.

Gáz, hogy két tanult, magas pozícióban lévő ember ide jutott.

Egyikük helyében sem lennék most. Ultra ciki.

ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Inkább a Varga Judítt verte.
ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

3, nem mindegy. Ezek a személyek védett személyek voltak akkor, amikor ez kirobbant.

Pintér Sándornak egy normális országban le kellene emiatt mondania, a miniszterelnökével együtt. A nemzetbiztonsági kockázat az, ami miatt nem mindegy. Egy vezető miniszter, befolyásolható volt.

ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Sok évig voltak házasok. Ha valamelyiket zavarja, az lelép. Vagy nem igaz, vagy 10 évig őket sem érdekelte.
ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Hogy kinek van igaza, rossz kérdés. Hogy kinek hiszünk, az egy másik.


Én sokkal inkább hiszek Magyarnak, legalábbis Varga sztorija teljesen tök ellentmondásos.


Néhány állítása:

Magyar állandóan verte, terrorban tartotta félt tőle... de bevallotta, hogy ő is pofozta őt. Nyilván azért vallotta be, mert tart attól, hogy Magyarnak erre is van bizonyítéka. Na de ha én annyira rettegek a férjemtől, mert folyton ver, terrorban tart, akkor nem merem pofozgatni.


Azt mondja, hogy a felvételt megfélemlítés hatása alatt történt, máskor meg azt, hogy kibékülés után.

Nos, én nem érzek a hangfelvételen semmilyen kényszer hatást sem, egy hétköznapi magánbeszélgetés. Spontán, nem begyakoroltatott, nem kényszerített, nem felolvastatott szövegről van szó, (van benne "izé" és hasonlók), terjedelmesen készségesen válaszol a kérdésekre. Béküléssohw kedvéért nem "hazugságokat" mesélek.


Az egész Fidesz azzal jött, hogy tíz éve tudják, hogy Magyar veri a feleségét... Ja, mégis hagyták, sőt.


Hogy Vargát zsarolta a felvétellel Magyar... Ja, közben meg barátkoztak vele... Nem is tudom... Csodálkozom, hogy ilyen esetben miért zsírosabbnál zsírosabb állásokat adogattak neki, és miért nem karaktergyilkolták le, és írták ki a közéletből. Kezdeményezhetett volna a Fidesz és Varga Judit is, de nem.


Az egész veréssel Varga csak azután rukkolt elő (szerintem elkeseredett karaktergyilkossági ill. figyelemelterelési célzattal), amikor Magyar kiadta a felvételt, és kicsit leuralta a közérdeklődést.


Varga Judit szavahihetősége tehát megbukott.


Itt sem az a fontos, hogy kinek van igaza, hanem hogy elterelje a figyelmet két fontos botrányról: a hangfelvételen elhangzottakról és arról, hogy kik voltak még benne a kegyelmi botrányban.

ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Folyt.: Amúgy nem látok bele a házassukba, elhiszem, hogy sokat veszekedtek, mindketten nagyon erős, domináns és manipulatív személyiség. Még csak azt se merem mondani, hogy Magyar nem vágott nadrágot a feleségéhez, vagy nem lökte meg. Szerintem ez eléggé sok házasságban megtörténik oda-vissza, ahogy a szóváltások is, de kölcsönösség esetén azért már ne játssza a nagy asszonyverőt, meg hogy nem mert semmit se tenni.


Ja, és kihagytam azt az apró részletet, hogy a rendőr vallomásában, vagy jelentésében mi volt: hogy kint hallgatózott, és hallotta, hogy Magyar bezárta a feleségét, és csak a felszólítására engedte el... hááát na ja. Ha ennyi lenne a sztori, akkor még igaz is lehetne... ja, a frászt, Magyar nem hülye, tudta, hogy két perc múlva úgyis el kell engednie, nem tarthatja örökre fogva a feleségét, értelme nincs ennek azegésznek, de feltételezzük, hogy hirtelen felindultságból meggondolatlanságból ilyen megtörténhetett. Mondjuk, ehhez az is kellett, hogy Varga erősen manipulálja Magyart, hogy ezt a helyzetet kihozza, magyarul a gyerekkel zsarolta, ami szintén a bántalmazás, lelki terror egy formája.


De itt nem állt meg a sztori: a rendőr azzal folytatta, hogy Magyar vele is veszekedett, majd a Vargát taxizó rendőrautót megelőzve "életet veszélyeztetve" Magyar, bla-bla... Ja, és akkor miért nem tette a dolgát a rendőr, és intézkedett?


A sztori már csak azért is elég hihetetlen, mert a rendőrautós rendőrök általában párban szoktak dolgozni, szóval tudták volna uralni a helyzetet.

De miért nem kért erősítést, ha egyedül van?


Ezer sebből vérzik a rendőri eljárás is, ami szerintem egy utólag kitalált meghamisított jelentés.


Ha Varga akkor nagyon félt volna, ha nagyon akartak volna valamit, akkor itt lett volna a nagy lehetősége, és végleg kinyírták volna Magyart, de nem.


Mit nem tett, tett Varga?

- Elismerte a felvétel eredetiségét, vagyis ő hallható a felvételen, hogy ő mondta ezeket.

- NEM cáfolta az elhangzottakat, nem adott hiteles magyarázatot arra, hogy miért mondott ilyen hülyeségeket. Az, hogy békülés után voltak, hát fene tudja, akárhogy veszek össze a feleségemmel, egy béküléses megbeszélés nem arról szól, hogy a munkahelyen a kollégák hogy sikkasztanak, pláne egy kitalált sztorival. A kényszerített hamis szöveg sem állja meg a helyét hiszen nagyon is spontán és felszabadultan beszél rajta, az elmondottakat természetesen adja elő, mintha ez lenne a dolgok rendje, nem hangzik begyakoroltnak...



Nem állítom, hogy Magyar minden szava igaz, és hogy nem manipulálja a népet, pláne, hogy bűntelen, de azt igen, hogy a kettő közül ő a hitelesebb.


De azt is el tudom hinni, hogy ez az egész balhé pont egy nagyobb fideszes ügy szervezett botránya, aminek Magyar is csak egy szervezett szereplője.

ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!