Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondja azt főleg a...

Miért mondja azt főleg a fidesz Magyar Péter kapcsán, hogy a lufi kipukkadt, amikor szerintem pont sajnos stabilan tartja magát?

Figyelt kérdés
Én tényleg nagyon utálom ezt a Magyar Pétert szerintem egy igazi nárcisztikus pszichopata és én szeretném legjobban hogy a lufi kipukkadjon de sajnos nagyon nem ezt látom és ismerőseim is egyre jobban kezdenek érdeklődni iránta állítólag valami közvélemény kutatás szerint már a nem létező pártja a 13%-ról 20%-ra nőtt, félek hogy nem is fog kipukkadni ez a lufi, mert egy baromi okos nárcisztikus ember, nem tudom miért mondja ezt a fidesz ...
ápr. 3. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

xD, nyugi, mentek ellenzékbe. Legalább megtudjátok milyen…


Napról-napra egyre többen, és többen lesznek a táborában. Már vidék is érdeklődik iránta. 🙂

ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Fogadd el, egy korszak véget ért, a komcsikra már csak néhányotok kíváncsi.



Hajrá Péter 🇭🇺🇭🇺🇭🇺Az igazi centrista-jobboldali párt vezetője

ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Wishful thinking… csak nem mondathatják be GG-vel, hogy az ellenségünk napról napra népszerűbb? Ezt sokszor csinálják, elbagatellizálják a problémákat, nem foglalkoznak vele, hátha a nagyérdemű is elhiszi, és tényleg lényegtelen lesz a dolog.
ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanezt olvastam 2022 április elején, aztán MZP-t elütötte a Fidesz Intercity járat.
ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez most kicsit szétcseszte a belpolitikát. De nem csak a fideszt. Ennyire szétdarabolt ellenzék még nem volt. Nagyon sok párt lett. És az aprók viszonylag gyorsan nőnek, miközben a lenagyobb a DK még zsugorodott is. És semmilyen összefogás nem lehet. A DK utáni legnagyobb pártok anit-Gyurcsány pártiak (Mihazánk, Kétfarkúpárt, Momentum) és itt van a nem létező Magyar pártja, ami szintén sokakkal nem kompatibilis, viszont nagyot haraphatnak. És még mi lesz a jobbikkal, MZP-vel, Vonával, akik megint nem sokakkal állhatnak össze, de arra elegen vannak, hogy jó pár százalékot lenyúljanak.
ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4. Igen csak sajnos MZP sokkal hülyébb volt ezt már most lehet látni...
ápr. 3. 11:01
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem vetted észre, hogy főleg a balos jelenleg is hangod és csalódott ellenzékiek et osztja tovább? Kinek jó ez. Orbánnak. De a buta libernyákok megint nem veszik észre, hogy jól kibsznak velük...
ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

11:01


Most hoztatok össze az éves hiányt, erről beszélj!!!


Fogadd el, hogy ALKALMATLANOK vagytok, adni kell egy esélyt Péternek

ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
8. Már miért kéne egy újabb tolvaj gcnek esélyt adni? Kb 800 milliót segített ez a 🐀 ellopni a fidesznek a diákhitel központ élén. Hadházyék perelik ki az adatokat.
ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Adjon esélyt az, akinek 5 agysejtje van. A bűnöző felcsuti Fáraót bűnöző diktafon Petire nem cserélünk.
ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!