Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire van beparázva a...

Mennyire van beparázva a Fidesz meg láthatóan sok hívőjük is Magyar Pétertől, ha tele van a GYIK Megafon szintű lejárató kérdésekkel?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A teljes igazságszolgáltatás az övék, a teljes törvényalkotás az övék, a teljes parlament az övék, a teljes ország az övék.

Szerinted?

ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Lord Gauldoth ***** válasza:
100%
Szerintem sokaknál egyszerűen működik a Megafon. Nyilván ezért is csinálják. És aztán azt megnézve azt hiszik ők az okosak, és jönnek ide hirdetni az okosságuk. Lehet egyébként van köztük szándékosan lejárató kérdés, de szerintem egyszerűen van akik szerint tényleg az számít, hogy Magyar Péter egyszer ráordított a feleségére, és nem az, hogy közben a százmilliós lopások irataiból kihúzkodják magukat.
ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé, úgy tűnik. Mindig azt karaktergyilkolják, akitől nagyon félnek. Most annyira megy a lejáratás, hogy soha ennyire még nem ment, szóval egyértelműen látszik, hogy soha ennyire még nem féltek a fideszesek ellenféltől, mint most Magyar Petitől :)
ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz, mint politikai erő, szerintem kevéssé. Megoldják ők ezt, éppen ennek a megoldásnak a része a Megafon pörgése.


Sok vezető fideszesnek viszont valószínűleg tele a gatyája, egyénileg. Nyilván magánbeszélgetéseken mondanak ezt-azt, amit nem a nagy nyilvánosságnak szánnak. És most retteghetnek, vajon mit vett fel ebből Magyar Péter, ami iszonyú kompromittáló lehet.


Képzeljünk el egy Navracsicsot (aki egyértelműen a Fidesz nyugatos szárnyához tartozik), amint egy karácsonyi partin két pohár bor után elereszt egy olyat, hogy "Nagyon ki kéne már mászni az oroszok seggéből, csak ez a hülye Viktor valamiért nem akarja." És ez simán benne van a pakliban, az ember szidja olykor a főnökét, mert nem ért vele egyet valamiben. Én nem tudom, konkrétan Navracsics mondott-e ilyet, de hogy valamelyik nyugatosabb élfideszes igen, abban biztos vagyok. És az most ezerrel parázik, hogy 'na vajon, Magyar ezt felvette-e'.


Viccesebb elképzelni, bár politikailag jelentékteken egy olyan hangfelvétel, amelyen Németh Szilárd elmondja, hogy ő nem is szereti annyira a pacalt, csak a pártban rá osztották a lacikonyhás szerepét. Aztán a botrányt azzal tolná el magáról, hogy ő igazából tényleg annyira szereti a pacalt, csak otthon az asszony verte sodrófával, és csak úgy tudott szabadulni, ha a pacal ellen beszél.

ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
A gyik nem mérvadó ilyen szempontból. Két éve ellenzéki kétharmadtól zengett az oldal, aztán látjuk mi lett belőle.
ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

@5 Nem zengett. Volt néhány ilyen jellegű kérdés, vagy válasz, de azt semmiféleképpen sem lehet zengésnek nevezni.

Másrészt meg, mégis, mivel kellene biztatniuk egymást az elkeseredettebbeknek? Azzal, hogy "Á, ő se jó, úgysem fog győzni..."? Gondolkodj már kicsit.

ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
6. Pedig 4. jól írja, 2 éve napi 100 kérdésben vertetek a mellkasotokat, hogy győzünk 2/3-dal, aztán elcsapott zmtiteket a fideszes gyors. A hangoskodas nem célravezető, unszimpatikus. Szerintem megint ez lesz a sorsotok. Ha esetleg a Fidesz megszorul, poloska Petya lesz az utolsó, akivel a narancsbrigád lepaktál. Jön a Mi gatyánk. Az lesz ám a libsi feketeleves. Akkor nem tudom, hogy fogtok itt ajvékolni. De visszajövök megnézni.
ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

"A hangoskodas nem célravezető, unszimpatikus."

Ez eszedbe jut akkor is, amikor az M1-et nézed vagy a Mandinert/Magyar Nemzetet olvasod? A kormánypárti lejárató plakátokat nézed? Vagy olyankor nem unszimpatikus?

Ne egy olyan akarjon már kioktatni viselkedéstanból aki olyanokra szavaz akik 14 éve züllesztik az országot minden téren.

ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
8. 2018-ig Vona Gábor zülesztette az országot? 2022-ben meg a Kutyapárt? Bohóc vagy 🤡🤡🤡
ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

[ma 13:58]: A jelen helyzetben az a személyeskedés, hogy a közbeszéd tárgya lett Varga Judit bántalmazása. Akit nagyon sajnálok, én simán elhiszem, hogy Magyar egy nagyipari gyökér, számomra teljesen életszerű, amit Varga előad (és pszichológus ismerős is megerősítette, hogy élményszerű, ahogy beszél róla).


Ezzel együtt, bármekkora gyökér is Magyar, van egy hangfelvétel, amin az akkor volt igazságügyi miniszter arról beszél, hogy Rogánék a végrehajtói korrupciós botrányban húzattak ki részeket az ügyészségi anyagból. És nem, azt nem hiszem el, hogy ezt Magyar otthon kibántalmazta a feleségéből. A bántalmazott házastárs sír, depressziós lesz, bocsánatot kér olyanokért, amiket el se követett, esetenként ő maga is agressszívvé válik, szuicid gondolatai vannak, egyéb nagyon rázós dolgok.


De olyan nincs, hogy elkezd kompromittáló dolgokat mesélni a munkatársairól, mert a bántalmazó ezt húzta ki belőle, a bántalmazó megalázni akarja a társát, nem munkahelyi pletykákra kíváncsi (azokra is, de azokért nem bántalmaz, csak megkérdezi, egy bánatalmazó kapcsolat nem minden percében bántás). Az erre vonatkozó rész mese habbal. Szóval ott tartunk, hogy az akkor illetékes igazságügyi miniszter szerint Rogánék kihúzattak részeket az ügyészségi anyagból. És hogy nem tudtak mindent, mert Polt nem volt eléggé ura a helyzetnek.

ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!