Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire megosztó Magyar...

Miért ennyire megosztó Magyar Péter?

Figyelt kérdés

Én nagyon azt látom a különböző médiákban, ellenzéki és fideszes oldalakon és itt is, hogy megosztó? De miért?

Csak olyan ember válthatja le Orbánt, aki mögé kb minden ellenzéki, sok fideszes beáll. Most konkrétan én ezt benne már nem látom.



ápr. 3. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A Magyar sztori már inkább a bulvár kategóriába tartozik, ráadásul egy totál hiteltelen ember, akit a sértődöttseg és a defektes személyisége visz előre"

Sok ilyen alkalmatlan, sértődöttség és defektes személyiség által hajtott ember lehet még a fideszen belül? Már csak mert a fidesznek tökéletesen megfelelt 10 éven keresztül a pali, akkor gondolom, mások is lehetnek ilyenek a fideszen belül, hogy amíg fideszesek, addig tökmindegy mennyire alkalmatlanok? Lehet, hogy az egész fidesz tele van ilyen alkalmatlan, defektes emberekkel. Ki tudhatja?

ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

#8-9 Hasonlóan éreztem én is a Partizán interjú után pedig pont azokról a dolgokról beszélt ami nálunk is napi témának számít. Kis távolságtartással figyeltem a ténykedését de megmondom őszintén minél jobban támadják, annál szimpatikusabb. Nem tudom hova fog kifutni ez a jelenség egyre meggyőzőbb. Abban viszont tévedsz hogy senki nem beszél a kegyelmi ügyről bár a gyermekbántalmazás csak egy oldalága ennek de pont ma odafújt a szél (milyen meglepő) pár dokumentumot Magyar Péter küszöbére :)


[link]


Kíváncsian várom miről talál még tárgyi bizonyítékokat ez a pali :)

ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Az személye lehet megosztó, de a céljai nem azok.
ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
A lényeg hogy bukjon a fidesz, más nem számít.
ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 nem csak nekik, a NER-nek is! Anélkül nem lehet rendszert váltani.
ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!