Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire megosztó Magyar...

Miért ennyire megosztó Magyar Péter?

Figyelt kérdés

Én nagyon azt látom a különböző médiákban, ellenzéki és fideszes oldalakon és itt is, hogy megosztó? De miért?

Csak olyan ember válthatja le Orbánt, aki mögé kb minden ellenzéki, sok fideszes beáll. Most konkrétan én ezt benne már nem látom.



ápr. 3. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Pont hogy nem megosztó.
ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Nézd meg Gyurcsányt,Toroczkait és Orbánt na ők megosztóak.
ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szikszai.B ***** válasza:
34%

Eleve az, hogy évekig Fideszes, sokaknak már ezt sem veszi be a gyomra.

Aztán az, hogy valószínűleg csak személyes bosszú motiválja, semmi más.

És ott van, hogy bántalmazta a feleségét.

ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

Mert ugyanarról a szemétdombról érkezett, mint a Fidesz. BŰNÖZŐ!

Ha ezt valaki nem érti, akkor :🐑!

ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Jól látod kedves kérdező, ahogy írtad pl a DK és Gyurcsány abszolút nem állt be mellé, nem véletlenül!

A Magyar sztori már inkább a bulvár kategóriába tartozik, ráadásul egy totál hiteltelen ember, akit a sértődöttseg és a defektes személyisége visz előre...de ez nem "politikai" út, inkább politikainak látszó celeb

Ráadásul a legnagyobb baj, hogy teljesen hiteltelen.

Amíg volt Judit, voltak a milliós fizetések, addig tökéletesen megfelelt neki az ún maffiakormány... érdekes nem?

Na az ilyen ember, aki pontosan ugyanúgy a hatalmi elitnek tagja volt ebben a szerepben hiteltelen, pláne politikai értelemben.

ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

"Na az ilyen ember, aki pontosan ugyanúgy a hatalmi elitnek tagja volt ebben a szerepben hiteltelen, pláne politikai értelemben."

Ironikus módon pont ez adja a hitelességét is. Hiteles, hogy tudja, hogy miről beszél, mert ő is a része volt (tisztára Trump rezonancia). És azért is hiteles, mert ő tudhatóan valós kockázatot vállal szemben sok megélhetési politikussal. Ezt a hangfelvételt akár el is adhatta volna, kvázi megvásároltathatta volna a hallgatását, de ehelyett a nehezebb utat választotta.

De hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak, csak azért, mert Magyar Péter hozott néhány jó döntést, az nem másítja meg a múltját, vagy emberi kvalitásait. És hogy itt kinek meddig terjed az ingerküszöbe, az változó, bár úgy érzékelem eleve sokan vannak olyan lehetetlen alakok (a fideszesek pláne, mikor az ördög ügyvédjét játszák el), akik szerint tökéletesség és feddhetetlenség kellene, függetlenül attól, hogy ilyen ember nem igazán létezik. Aztán persze az érdekek is közrejátszanak. Az ellenzéki pártok nyilván féltik a saját koncukat és saját "piaci" részesedésüket. A fidesznek pedig eredendően problémás, ha valaki kiszakad a táborból, vagy megjelenik egy új ellenzéki figura, akire még nincs meg a forgatókönyvük.

ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 DK-s ***** válasza:
20%

Magyar Péter?


Arról az évekig, ízig-vérig fideszes miniszter-férjről kérdezel, aki mindvégig a tűzközelben sütögette a pecsenyéjét, majd hirtelen ellenzékivé vált, mivel kihullott a kedvezményezetti körből?


Qrva hiteles, vázze.

ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Amikor lement a Partizán, én meglehetősen távolságtartó voltam vele kapcsolatban, nem tudtam, mire vélni ezt az akcióját. Aztán, ahogy telnek egyre inkább a hónapok, a hagnfelvételt leszámitva, igazából semmit sem láttam ebből az emberből, csak egy kezdő politikus felépitését.

Érthetném az indokait, amiket elmond és érthetném, hogy miért nem terit ki minden kártyát, csak nekem ez olyan, hogy ő egy wannabeördögügyvédje csak nyilvánosan.


Szerintem nála a hitelesség egy teljesen új szint, hiszen ő benne volt a legbelsőbb körben és kilépett a fényre, csak egyenlőre nem igazán látszódik az atombombájának bármiféle hatása, vagy, hogy jönnének "új" tartalmak. Nekem olyan érzésem van tőle, mintha, egy megrendezett szindarabot néznék.

ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
8as vagyok, és azt még hozzá tenném, hogy szépen csendben, már senki sem beszél a kegyelmi ügyről, ami nem lett volna szabad, hogy megálljon ennél a két nőnél, meg a csuhásnál.
ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 DK-s ***** válasza:

#8-nak:


"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő."

ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!