Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha M.P. befut, az ellenzékiek...

Ha M.P. befut, az ellenzékiek végre nem Gyurcsányra fognak szavazni?

Figyelt kérdés

Örülök, hogy Orbán küldött egy normálisabb vezetőt az ellenzék élére…


Végre nem lesz balos az ellenzék.


Fidesz - Jobboldal

Mi Hazánk - mégJobb oldal

Magyar Péter - Jobboldal


Baloldalnak remélem véglegesen vége lesz ezzel.



ápr. 3. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Eddig sem szavaztunk Gyurcsanyra, mert 2006 ota nem jelolt.
ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Baloldalnak remélem véglegesen vége lesz ezzel."


Mert akkor mi lesz? Újra 3.60 lesz a kenyér?

A Fidesznek lenne a legrosszabb, ha eltűnne a bal oldal.

ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DK-s ***** válasza:
68%
MP a DK szavazóinál SOHA nem fog befutni. Ezt az egyet merem "borítékolni".
ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezőnek fogalma sincs a politikáról
ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Te nagyon kevés ismerettel rendelkezel a magyar politikáról, és arról a nagyon kevésről se tudsz semmit. Azt hiszem nagyon diszkrét voltam.
ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Feketeruhasember ***** válasza:

"Te nagyon kevés ismerettel rendelkezel a magyar politikáról, és arról a nagyon kevésről se tudsz semmit. Azt hiszem nagyon diszkrét voltam."


Az lehet hogy kevés ismerettel rendelkezik, de ő legalább (függetlenül attól hogy nem értek vele egyet) megpróbálja eljátszani hogy ért hozzá ezáltal erkölcsileg máris megugrotta a te semmit érő kommented. Ez a "nagyon diszkrét voltam, de húha tudnék ám olyan okosat mondani hogy hűha.." Akkor mondjad b.meg :D


Ne maszatolj, ne kerülgesd ha te jobban tudod.. engem is érdekelne mire célzol sőt, lehet egyet is értünk. Tényleg ha csak ennyit tud valaki írni az miért kommentel?


A kérdésre:


Nem gondolom hogy Orbán küldte volna az ellenzék helyére. Ahogy azt az embert látom (MP), amilyen meggyötört képe van, ahogy a sírás kerülgeti.. Szerintem megvolt már a saját "rendes" tervszerű ellenzéke Gyurcsányék képében jobbat el sem képzelhetne. Azt is baromságnak tartom hogy az ún. "ballib" ellenzék helyett jobbos ellenzéket szeretne OV. Hiszen az udvari ellenzékét baloldalizza libsizi folyamatosan emiatt ez így nekem nem áll össze hogy ő küldte volna MP.-t. Ráadásul őt is ballibsizik :D akkor ez hogy van?

ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, úgy gyanítod, hogy Petit Orbán küldte?
ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az számomra fontosabb, hogy a baloldal ellen szavazzak, mint, hogy kormánypárti vagy potencionális kormányváltó pártról van szó.


Főként a woke ideológiát utáltam meg, amit azt hittem, hogy csak a jobber propagandában létezik, volt szerencsém amerikai ismerősökön keresztül megtapasztalni is. Másfelől ha csak M.O.-ról beszélünk, MZP, Vona, Toroczkai, Orbán, MP bár elég széles spektrumon vannak, mindegyiket tudom hallgatni órákon át, ha nem is értek egyet azzal, amit mondanak vagy tesznek, de értem a politikai nézeteiket. Baloldali politikusokat, mint Kunhalmi, Ungár Péter, Fekete-Győr, Dobrev Klára, Mesterházy, egyszerűen irritálnak. Nemzetközi porondon is ugyanígy.


A kérdés kiírás kissé provokatív volt, ugyanakkor azt én úgy látom, hogy Magyar Péter a NER-ben szocializálódott. Szó szerint nem gondolom, hogy Orbán küldte volna, de azt nem tudom hova tenni, hogy 1) az ellenzék 15 év után is a Messiást várja, 2) s hogy ellenzéki oldalon is mekkora hit van a Fidesz alkalmasságában, hogy a Fidesz holdudvarából érkező kapásból dupla annyi bizalmat kap rátermettségét illetően.


De mindenképpen örömtelinek tartom, hogy jobbra tolódik az ellenzék is. A Jobbik, most pedig ez az MZP/MP vezetők választásában azt látom, hogy nem a Momentumban/LMP-ben meg a liberális nézetben keresi az ellenzék a jövőjét.

ápr. 3. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!