Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz, ha...

Szerintetek a Fidesz, ha megszorul, kivel kötne koalíciót?

Figyelt kérdés

A Mi hazánkat tartom kézenfekvőnek, mert most is kb együtt szavaznak és populisták.


Magyar Pétert, mivel alapvetően árulonak tartják, így vele nem fognak. Ezt csak abban az esetben tudom elképzelni, ha egyenesen Rogánék küldték be színjátszó tanodásnak, hogy átmentse a hatalmát.


A többi ellenzéki pártot kizárom, azok nem állnának szoba a narancsosokkal és kb fordítva is így gondolom.


Szóval ebből kifolyólag, mivel szerintem a Magyar Péter pártja soha nem lenne a Fidesznek opció, így ha kormányozni akár, előbb utóbb rakenyszerül lepaktál i a legnagyobb ellenzéki párttal, ami jelenleg a DK... 😵‍💫😂 Nah én ezt s mutatványt megnézném. Szóval MP vagy egyedül kell kormanyozzon, amire nem sok esélyt látok vagy így.


Azt tuti, hogy sakk matt helyzetbe kerül egy idő után, mert a legtöbb most létező ellenzéki pártot pont Ő fogja leszalámizni, szóval a DK-n kívül nem sokan maradnak a parlamentben.



ápr. 4. 08:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Vitézyvel. :)
ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Azzal, aki hajlandó rá. Szerintem egyik oldal sem szokott válogatni.
ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%

A Mi Hazánk sosem kötne szövetséget a Fidesszel. De a Fidesz sem a Mi hazánkkal.


Számukra a KDNP-n kívül nincs más.

ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 L.. István ***** válasza:
82%
Bárkivel. Orbán-Torgyán paktumra emlékszünk még? Ott bújt ki a szög a zsákból, hogy a hatalomért bármire képesek, ha addig valakinek nem volt világos.
ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Gyurcsánnyal
ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
3. Szerintem ez tévedés, mert simán
ápr. 4. 09:10
 7/22 anonim ***** válasza:
16%
A Mi hazánk be se jut a parlamentbe, úgy meg nehéz lesz vele koalíciót kötni
ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7. Már miért ne jutna be? 10%-on állnak
ápr. 4. 09:14
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
Hú de sokan szeretnék, h a Mi hazánk ne jusson be. Pont úgy fog bejutni, mint 2010-ben a Jobbik. Egyébként most is parlamenti párt. A Momentum viszont nem és nem is lesz, mert MP tőlük húzza a legtöbb szavazót és a Kutyapártról.
ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a Mi hazánkkal.
ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!