Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem undorító ez a Bohár, hogy...

Nem undorító ez a Bohár, hogy felhív embereket és azt kérdezi, hogy tudna-e támogatni egy olyan politikust, aki párkapcsolati erőszakot követett el?

Figyelt kérdés

1) Mi köze hozzá, hogy ki kit támogatna?

2) Mi köze mások magánéletéhez?

3) Pláne miért állít mások magánéletéről a nyilvánosságban dolgokat, akár pro akár contra? Én nem hiszem egyébként, hogy Varga Judit hazudik, de simán lehetne az is. Újságírókánt nem lehet készpénznek venni, amit valaki csak úgy bemond. És még jobboldaliként sem értem, hiszen mondjuk Orbán Viktor is egy csomószor hazudott, és ő maga ismerte el, akkor miért kell elhinni bemondásra mindent azonnal, és készénznek, bizonyítéknak venni?

4) És egyébként hol a határ? Miért nem kérdezi meg azt, hogy ha valaki hazudik, akkor támogatná? Ezt saját magától is megkérdezheti. Ha valaki felment egy pedofilt, akkor támogatná??? stb



ápr. 4. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
És tudod, mi a legundoritóbb ebben? Hogy Te fizeted!
ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

A politika undorító mindegyik oldalon, mindegyik oldalról.

Úgyhogy én igyekszem is távol tartani magam tőle. Eljárok szavazni, olvasok sokat. De aktívak sose politizálnék.

ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 denumer ***** válasza:
69%
Fölöslegesen idegesíted magad rajta. Aki ostoba úgyis issza minden szavát, a normális ember meg tudja, hogy értéktelen amit csinál.
ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Az is undorító, hogy érvként mondja, hogy undorító, ha egy férfi rögzíti titokban az otthoni beszélgetéseket, aztán felhív embereket és illegálisan rögzíti a beszélgetéseket…


Visszaél azzal a néhány naiv alakkal, aki nem csapja rá a telefont, mert jóhoszemű.

ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem ez benne a legborzasztóbb. Puzsért pl felhívta. Hanem az hogy kvázi egy "automatával" beszélsz. Ahhoz hogy vitatkozzon segghülye. Minden visszakérdezésre csak ismételgeti mint egy robot hogy "aha szóval magának ez belefér?" Mindenféle kontextus nélkül hogy ezt ő voltaképpen miért is kérdezi vagy mi ennek az értelme. Igazán szánalmas ember.
ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Én csak onnan tudtam meg, hogy ki ez a gyerek, amikor Telexen irtak róla.

Biztos egy magyar szuperhiró vagyok, vagy egy misön impásszibűl, de meg tudom oldani, hogy a Kesmás és Megafosos tartalmak teljesen elkerüljenek - nem nyitom meg őket.

ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, Bohár Dániel egy ismert oknyomozó riporter. Aki felveszi a telefont és hallja a nevét az tudja, hogy riporterként kérdezi és fel fogja venni a válaszát. Ez nem atomtechnológia, hogy ne értse a legegyszerűbb ember is.

Miért ne kérdezhetne amit akar? Szólásszabadság van nem? Éppen így a másik oldalon meg joga van nem felelni az illetőnek vagy letenni a telefont, beszólnia neki vagy elmondani amit gondol.

Nem random embereket hív fel hanem olyanokat akik már kiálltak mások elé a véleményükkel, akik már felvállalták a szereplést a médiában.

Vagy úgy gondolod tiltsuk meg riportereknek hogy kellemetlen kérdéseket tehessenek fel másoknak?

ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 denumer ***** válasza:
62%
#7 Bohárembert riporternek hívni elég erős dolog. Mondjuk inkább azt, hogy megélhetési seggnyaló.
ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk a fizetett politikai lejáratást és karaktergyilkosságot oknyomozó riporternek hivni, az újságirás megalázása.


Ők nem csinálnak riportokat, nem mennek soha helyszinre, nincs kültéri riportjuk, nincs klasszikus tényfeltárás, azt leszámitva, ha Orbán Viktor politikáját kell igazolni.

Ez nem újságirás ez egy párt sajtósa.

ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Puzsérról van szó... Őszintén szólva én k....ra leszarom azt, hogy a Puzsért ezzel csőbehúzta, mert a Puzsér is gyakran él ezzel a módszerrel, tulajdonképpen két egyforma ember találkozott egymással abban a telefonbeszélgetésben. Nem tartom undorítónak a Bohárt (ezért!!! és ez hangsúlyos) mert csak visszanyalt a fagyi a Puzsérnál, ennyi történt. El is szégyellte magát, ez hallatszik a felvételen. Pontosan tudom hogy hangzik az, amikor valaki azért szégyelli magát, mert olyanon nevetett amibe bele sem gondolt, hogy azon nem kellene, pontosan tudom milyen amikor a nevetés a hirtelen szégyenérzet miatt csitul, mert anno tiniként minden szaron nevettem én is, így nem egyszer kerültem ilyen helyzetbe. S hogy ezt szinte azonnal (szerintem még azelőtt, hogy Bohár kitette erről a felvételt) szóbahozta Puzsér az esetet a SpiritFM-en, az is ezt bizonyítja, mert ha úgy gondolná ez helyénvaló reakció volt, akkor átlép rajta úgy, mintha semmi sem történt volna, hisz semmi sem történt. Én úgy gondolom ezt bőven megérdemelte Puzsér, de Bohárnak is kijárna egy hasonló sarokbaszorítás, mert Ő rá is mondjuk úgy ráférne.
ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!