Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem undorító ez a Bohár, hogy...

Nem undorító ez a Bohár, hogy felhív embereket és azt kérdezi, hogy tudna-e támogatni egy olyan politikust, aki párkapcsolati erőszakot követett el?

Figyelt kérdés

1) Mi köze hozzá, hogy ki kit támogatna?

2) Mi köze mások magánéletéhez?

3) Pláne miért állít mások magánéletéről a nyilvánosságban dolgokat, akár pro akár contra? Én nem hiszem egyébként, hogy Varga Judit hazudik, de simán lehetne az is. Újságírókánt nem lehet készpénznek venni, amit valaki csak úgy bemond. És még jobboldaliként sem értem, hiszen mondjuk Orbán Viktor is egy csomószor hazudott, és ő maga ismerte el, akkor miért kell elhinni bemondásra mindent azonnal, és készénznek, bizonyítéknak venni?

4) És egyébként hol a határ? Miért nem kérdezi meg azt, hogy ha valaki hazudik, akkor támogatná? Ezt saját magától is megkérdezheti. Ha valaki felment egy pedofilt, akkor támogatná??? stb



ápr. 4. 12:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Nem tudom feltűnt-e neked, hogy nem válaszoltál a kérdésre. Nem mondtam, hogy bárki ne kérdezhetne bármit, hanem azt kérdeztem, hogy undorító-e a közvélemény szerint. Lehet csinélni undorító dolgokat is, senki nem mondta az ellenkezőjét. Azt hiszem te is ezt tetted, amikor pont úgy viselkedsz mint ő, nem a tárgyról beszélsz, hanem eltereled a szót"



Pontosan!

Ezt értik fékre sokan...Ez a mellébeszélés iskolapéldája. Senki nem akarja akarja betiltani hogy ne lehessen ilyen gusztustalan módon irányított kérdéseket feltenni, de ettől még nyilván véleményt alkotni is lehet erről a műfajról.

ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!