Változott-e a véleményed Vitézy Dávidról a legutóbbi interjúja után?




válasza:



válasza:



válasza:2 és 3
A mostani milyen ember? Talpig becsületes, mindent jól csinál?




válasza:



válasza:„Bohóc a fidesz bábja.”
Egy módosítással ez a mostanira is igaz: bohóc, a DK bábja.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Azt hiszem a tények elhallgatása C-type szavazatokért cserébe nem lehet a tisztességes társadalom hasznára.
Olvastam beszámolókat, videókat a taxisblokádról, akkoriban az emberek nem voltak ellene a tüntetésüknek, arról is írtak, sütit, teát főztek a tüntető taxisoknak, meg nagyon kevés ember szólt rájuk bármi szót is. A lakosság mellettük állt.Ma van valami tüntetés pl.:...
Miért változott a véleményed és kiről?
Részemről elég szimpatikus figura, én szívesen azonosulok a naconalista érzelmű emberekkel. Ti hogy álltok vele?
Mennyire fontos ember ő most a Fidesznél? Orbán háttérhatalma köré épül még mindig? Szimpla szerencselovag, aki ügyeskedve meggazdagodott a kormánypárt hátán? Ibizai szipus, vutton táskás ficsúr, 100 milliós karórás divat hajóska? Nemzetileg mélyen elkötelezett...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




