Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéknek át kell adnia...

Az ellenzéknek át kell adnia a stafétát?

Figyelt kérdés

Régen jobbikos voltam, legutóbb a Mi Hazánkra szavaztam, most pedig egész eddig úgy terveztem, hogy Vona pártját fogom támogatni legközelebb.


Ám most már azt mondom: annak adom a szavazatomat, aki a leginkább esélyes a NER megdöntésére. Ez pedig Magyar Péter.


Az, hogy elegem van az immár 14 éve kormányzó hatalomból, felülírja azt, hogy egyébként Vonát (vagy akár Toroczkait) alkalmasabbnak tartanám az ország vezetésére, mint Magyart.


Gondolkodik-e más is így?



ápr. 5. 09:56
1 2
 1/11 hypno ***** válasza:
33%

Nyilván sokan gondolkodnak úgy mint te.


Én azt gondolom, hogy mindegy kire, de a fideszt kivéve egy ellenzéki formációra kell szavazni ahhoz, hogy a fideszt el lehessen zavarni. És jobboldali pártokat kell alapítani, hogy ott legyen konkurenciája az orbánista vircsaftnak.

De ez majd két év múlva lesz esedékes.

ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Egyre kevésbé követem már, az ő kommunikációjukat, kb, semmit sem látok abból, amit csinálnak -mondjuk magát a belpolilitika kommunikációs részét sem-, valamelyik este tök véletlen Hont ment az ATV-n a szüleim házában, mikor ott voltam és ő mondott egy jót. A jelenlegi ellenzék elfelejtette levonni 22 konzekvenciáit és ugyanazt csinálja, mint előtte, csak nem veszi figyelembe, hogy a választók fordultak el tőlük teljesen.

Ezt saját magamból kiindulva, tudom igazolni.

ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
1, a jelenlegi választási rendszerben az a legjobb, ha nem mész el szavazni, mert úgyis 2/3 lesz, ha akarod, ha nem.
ápr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Amíg nincs mögötte egy igazolt választási eredmény, erősen kétséges, hogy Magyar Péter esélyesebb, mint bárki más.
ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Számomra Magyar Péter hiteltelen.

Aki ennek a korrupt rendszernek ennyi évig a haszonélvezője volt ,aztán egy válás után, meg a zsíros igazgatói állások elvesztése után, elmegy a nyilvánosághoz hogy Ő igazából nem ért egyet a NER-el, a feleségéről titokba felvett hangfelvétellel házal, nyilvánvalóan bosszúból, hiszen sok sok évig nem volt neki fontos hogy működik a rendszer ,aminek a felső részébe tartozott,vagy hogy a magyar emberek pénze hova tünik...

Sőt,egy része egyenesen hozzá ment,a 4-5 millás fizetésivel.

Szóval nem igy képzelek el egy Orbántól jobb kezdtetett!

ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

5# teljesen egyetértek.

A balliberális oldal most annak megy segget nyalni, aki a hatalmi elitnek tagja volt, és érdekes módon addig semmi baja nem volt az ún "maffiakormánnyal", amíg dőlt a lé, kibírta mellette Judit asszony.

Ennek a saját hisztis, egoista, nárcisztikus személyisége miatt vége, most hirtelen mindenki gonosz, korrupt, maffiózó...

De ő maga a megtestesült tisztesség! A lópikulát!

Egy NIEMAND, egy politikai celeb...

ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
6 Igazából a ballib oldal nem annyira kedveli (hiszen az ő szavazóikra veszélyes), csak a messiásváró birkák látják benne a legújabb messiást - egy ideig.
ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lord Gauldoth ***** válasza:
Igazából nem azokon múlik, hogy azok, akik Jobbikra, Mi Hazánkra, vagy épp Vonára szavaztak/szavaznának. Nem ott van a mérleg nyelve, hanem ott, hogy azokat, akik valamilyen oknál fogva MSZP, DK, stb.-re szavaznának, azaz a Gyurcsány konglomerátumra, őket el lehet-e valahogy tüntetni. Mert a Fidesz legfőbb, legfontosabb életbiztosítása, hogy amíg Gyurcsány az ellenzékben van, addig ők a nép szemében jobbak mint Gyurcsány, tehát a Fideszre szavaznak. Ha a régi ellenzéket sikerül eltüntetni akkor lehet szó változásról. Utána jó, ha egyesül az ellenzék, de az első feladat Gyurcsányék elfeledtetése. A mostani Fletós ellenzék feladata pont ez. Ott lenni, megosztani a maradék ellenzéket és elhitetni a néppel, hogy a kisebbik rossz hozzájuk képes a Fidesz. Pontosan ezért tartják ott őket.
ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

És neked úgy tűnik hogy Magyar Péter a DK-t, vagy Ferit támadja?

ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lord Gauldoth ***** válasza:
Nem kimondottan, csak őket is. Szerintem ez rendben is van.
ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!