Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véletlen hogy pont most...

Véletlen hogy pont most kapnak 5 millió forint ingyenpénzt szigetelésre a kádár kocka háztulajdonosok?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Milyen jól be fogja dönteni az amúgy is romokban lévő ingatlanpiacot...

És ezek az emberek szidták teli szájjal a kommunizmust.

ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Erről hol olvashatok többet? Kádár kockám van.
ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Én régebben próbálkoztam ilyennel, hú, pénz. Nekem mindig olcsóbban jött ki, ha saját pénzből csináltattam ismerős szakival.
ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokfelé olvashatsz, pár órája hozták a rendeletet. 1 millió önerő kell hozzá.
ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Én csak azt nem értem, hogy látszott az előző "jobbnál, jobb" 5leteken is, hogy az állami támogatások mekkora károkat eredményeznek a kereskedelemben, minden ágon, mégis, mi a francért gondolják, azt, hogy 100adjára, csak jó lesz, ami az előző 99-ben nem működött?
ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt ilyen a legelső Fidesz kormányzat idején is.
ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi következményekre számítok:

- a szaros, bontandó kádárkockákat beszigetelik állami pénzből és utána dupla áron próbálják értékesíteni

- egy csomó gyatra kivitelezésű, hibás szigetelésű ház kerül a piacra, amit ugyan ki kell fizetni, de utána bonthatod az egészet, mert csupa penész lesz minden

- szakemberhiány (még a kóklerekből is hiány lesz)

- szigetelő anyag hiány

- szigetelő anyag árnövekedés

- pár NER lovag még jobban meggazdagodik

- a fiataloknak még inkább esélytelen lesz házhoz jutni

ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Éppen a héten írta ki az egyik ismerősöm a facebook oldalán, hogy egy hete az orra elől vette meg az egyik helyi fideszes potentát azt a kockaházat, amire ő is szerződni akart úgy, hogy ráígért az eredeti árra. Minden stimmt, 90 előtti, be van vezetve a gáz, a nyílászárókat cserélni kell, ohne szigetelés. Akkor ezért.

Mert előre szoktak szólni a sajátjaiknak, hogy mit terveznek.

Talán arra számít, hogy felpimpeli a kérót és elpasszolja egy csókos csokosnak.

Mindegy, ez az összeg, ez a felújítási program csak pofon a sz..nak. 30%-os hatékonyságot nem fognak elérni, egyértelműen afelé tereli az ilyen házak tulajdonosait, hogy továbbra is gázzal fűtsenek majd. Hosszú távon ezzel nem fognak jól járni.

ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Erdekes, az ellenzek mindig azt szajkozta hogy a nagy energiaveszesegu paneleket es kadarkockakat szigetelni kell, kellenek a programok, allami es unios penzbol ujitsak fel oket, hogy energetikailag hatekonyabb legyen, ne hasznaljanak annyi villanyt vagy gazt a futeshez.


Most megcsinalja a kormany, es egybol rossz.


Kivancsi vagyok az ellenzek ezuttal mit fog mondani.


(Az energiavalsag idejen ezzel haknizott Ungar, Karacsony es a tobbi hogy fel kell ujitani a regi epuleteket)

ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

"Erdekes, az ellenzek mindig azt szajkozta hogy a nagy energiaveszesegu paneleket es kadarkockakat szigetelni kell, kellenek a programok, allami es unios penzbol ujitsak fel oket, hogy energetikailag hatekonyabb legyen, ne hasznaljanak annyi villanyt vagy gazt a futeshez."


Most sem a paneleket szigetelik. A házakat sem. Nyílászáró cserére és gázfűtés rendszer felújításra vonatkozik ez a program.

A kormány mit csinált meg? Ez EU pénzből megy.

ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!