Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijött a legfrissebb kutatás,...

Kijött a legfrissebb kutatás, Magyar Péter feltűnése főleg a DK, Momentum és MH szavazótáborát apasztotta, a Fidesz támogatottságára nincs hatással. Mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 5. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Erre számítottam.
Azt hittem, a Fidesztől vesz el szavazatokat.
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Hisztis Petya csak
ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván azért a fidesztől is vesz el szavazatokat ha nem is annyit mint a többi párttól.
ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nézőpont baszki, a kormány házi közvélemény kutató cége lol.
ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Nyilvánvaló volt, hogy a fidesz szavazók nem fognak egy kibukott fideszesre szavazni. Bár arról még nem tudunk semmit, hogy mit is szeretne igazából.
ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez nyilvánvaló. Jó nagy öntökönszúrás volt a DK-tól az új kamupárt.
ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
3. A médian a balos hann is ezt mérte, csak az még nem jött ki. Szóval ezt buktad
ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Ezt úgy kell olvasni hogy a fidesz közeli nézőpont milyen adatokat közölt.


Azt hogy vesztettek szavazókat nem fogják bevallani


[link]

ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
6: nem jött ki, de te már tudod az eredményt. Ha ilyen információkkal rendelkezel miért egy anonim oldalon híreszteled aranyom?
ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
8. Igen, én már tudom. Ne irígykedj. Majd ha kijön, meglátod 😂 bár ő tény hogy többet mért MP-nek 13%-nál, de ugyanúgy az ellenzéket szalámizza és közé nincs a fidesz szavazókhoz
ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Tökéletesen mutatja a mai ellenzéki pártok munkáját.

MP nulla ismertséggel, nulla szervezeti háttérrel, nulla politikai befolyással ugyanannyit érne el mint a legnagyobb ellenzéki összefogás. Ebből következik, hogy a másik oldal is egy nagy nulla. ÉS valóban, az elmúlt időszakban az ellenzéki pártok azon kívül, hogy egymással acsarkodtak, nagyjából ennyi munkát végeztek. És csodálkoznak, hogy ekkora a támogatottságuk egy olyan országban, ahol rengetegen utálják a kormánypártokat.

ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!