Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tippetek szerint Vitézy Dávid...

Tippetek szerint Vitézy Dávid Karácsony Gergelytől, vagy Szentkirályi Alexandrától fog inkább elvenni szavazatokat a budapesti önkormányzati választáson?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergelytől.
Szentkirályi Alexandrától.
Egyformán innen is, onnan is.
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2-1
ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Szentkirályi Alexandrának nincsenek szavazói, onnan nem tud elvenni.
ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét oldalról, meg valószínűleg sok olyat fog még megszólítani,akik egyikre se szavaznának amúgy se,mert utálják a fideszt is meg az ellenzéket is.
ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ez most egy nagyon érdekes választás lesz.

Vitézy megvárta, hogy megnevezzék a fidesz jelöltjét, mert tudni akarta van-e esélye egyáltalán. Szentkirályi Alexandra jó jelölt, de mellette Vitézynek is van esélye.

Valószínűleg sokan akik Karácsonyt nem akarják, de a fidesz jelöltjét sem azok nyugodtan szavaznak rá, mert szakembernek tartják és jó dolgok kötődnek a nevéhez a főváros életéből. Itt az lesz a kérdés, hogy a szavazókat mi fogja mozgatni, az elégedetlenség, kormányellenesség, párthoz való ragaszkodás vagy hogy valóban nekik tetsző emberre szavazzanak. Úgy sejtem itt Karácsony lesz a kieső harmadik és a másik kettő között fog eldőlni, hogy melyikre szavaznak majd többen.

ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szentkirályi Alexandra jó jelölt"


Én fideszes vagyok de szerintem messze lehetett volna találni alkalmasabb jelölteket.

ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
#5 Kiket, Sokat gondolkodtam én is azon kik lehetnének jelöltek és ki lehetne jobb, mert Szentkirályi neve már régebben is felmerült. Pokorni jó lenne, de őt alapból nem szavaznák meg az ellenzékiek vagy akik elégedetlenek a kormánnyal, az egy eleve vesztes helyzetet teremtene. Más nem jutott eszembe.
ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!