Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért utálja...

Az ellenzék miért utálja Oroszországot?

Figyelt kérdés
Az oroszok, akik a keresztény kultúra védelmezői, jóbarátjai a magyaroknak!🇭🇺❤️🇷🇺

ápr. 5. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Én egy darab ember vagyok, mindenkinek a nevében nem nyilatkozhatok, az én saját nevemben azt tudom elmondani, hogy azért nem szeretem a ruszkikat, mert 3x mentek át az országon úgy, hogy ép kő nem maradt utánnuk. Nagyanyám mesélte, még a 2. VH alatt, hogy, a németeket se szerették, de azok legalább nem erőszakolták végig a teljes falujuk megmaradt részét, tök mindegy, hogy férfi, vagy nő voltál, az erőszak számitott. 56-ban a fél családom elmenekült az országból, akiket nem láttunk jó 30 évig és van unokatesóm, aki a sziát leszámitva, egy szót sem beszél magyarul, pedig ma már magyar állampolgár. 89-ben, mikor végre eltakarodtak innen, akkor egy lecsupaszitott, üres ország maradt utánuk.

És azóta van némi saját tapasztalatom is a nyugatra "menekült" orosz emberekkel, akikkel sikerült vagy együtt dolgoznom, vagy egy helyen nyaralnom velük: tisztelet a kivételnek, mert tudom, hogy van, de a legtöbbjük bunkó, arrogáns, barbár, hangos és agressziv.

Az utálat rossz szó, én nem szeretnék semmilyen kapcsolatot sem még egyszer velük.

ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Az ellenzék nem utálja Oroszországot csak a háborúpárti politikusokat pld. Putyint.
ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

"akik a keresztény kultúra védelmezői"

🤣🤣🤣🤣🤣

Azért áldja meg az ortodox pátriárka a frontra vonuló csecseneket...

ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Így van ahogy a kettes mondja. Ahogy itthon a Fidesz nem egyenlő a magyarsággal úgy az ex-komcsi putyini hatalom sem egyenlő az orosz néppel. Vannak orosz ismerőseim, kedvesek udvariasak alapból. A baj az ország vezetésével van mint idehaza.
ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3, több muszlim él abban az országban, mint keresztény.
ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Éppen ez az. Erre jön a kérdező azt le "kereszténység védelmező"-zze az ooszokat.
ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Kormányon meg Oroszbarátok voltak ők is,emlékezzünk a Gyurcsány-Putyin találkozókra a kis pulikutyával.Ott csókolgatták egymást.Orbánt akarják most így támadni.
ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Mert ostoba barbár tömeggyilkos náci állatok a sötétközépkorból.
ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
Mert buta.
ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

#1 Azért azt se felejtsük el, hogy mielőtt az oroszok bejöttek kis hazánkba, a magyar honvéd a Don kanyarnál gyilkolta az oroszokat, mint a megszálló haderő része. Talán érthető ha ezek után az orosz baka nem volt elragadtatva a magyar falvaktól.

Nekem az egyszerű orosszal nincs bajom, egyébként is egy teljesen más kultúrában élnek, mint mi, és máshogy éltek régen is. Az ellenzéknek sem hiszem hogy komoly baja lenne az oroszokkal, max az orosz vezetést nem szívlelik. Ami viszont érthető, főleg úgy hogy a fidesz meg erősen orosz-barát politikát folytat, ennél fogva az ellenzéknek már csak feladatánál fogva is célja ezt kritizálni.

ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!