Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisznek többen is...

Miért hisznek többen is Magyar Péterben mint valami messiásban?

Figyelt kérdés

Miért gondolják azt hogy kimegy pár százezer ember, kormányváltás lesz és megváltozik minden?

Nem szenvednek ezek az emberek valami szindrómában?

Miért nem csípi ezen emberek szemét hogy ugyanúgy a fidesz része volt?

Szerintem a nagy fingásnak nagy beszarás lesz a vége, a média már amúgy is ráhúzta azt a lepedőt amit az ellenzékre a 2022-es választás előtt.

Szerintem ha az összefogásnak nem ment, kétlem hogy egy ember majd változás hoz.

Pedig megy a nagy készülődés:

[link]


ápr. 5. 18:48
1 2
 1/13 Lofefi ***** válasza:
27%

Köszönjük a rogánmávek kérdését.

Mellesleg téged is várunk holnap. Leglább kétszázezren.

Ha rám hallgatsz, nem mész be a trollgyárba dolgozni...

ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1: köszönjük az egybites agyi kapacitás kaliberű válaszod! ki szponzorált?

sajnálom hogy olyan buta vagy hogy szerinted csak az van hogy valaki fideszes vagy ellenzékis, és hogy olyan választási lehetőség hogy mindkettőt nem nézi semmibe az nincs.

kutatásokon ezt úgy szokták feltüntetni hogy nem tudja/bizonytalan, akkor ezeket besorolnád a fideszhez? de ha lehülyéznének te volnál megsértődve.

ápr. 5. 19:07
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Az emberek változást akarnak. Elég volt. Semmi sem mehet így tovább.

Ennek az egyik akadálya a balf* ellenzék volt, de most már itt van a hiteles alternatíva.

ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
mert elég volt a rendszer sanyargatásából.
ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

"Ennek az egyik akadálya a balf* ellenzék volt, de most már itt van a hiteles alternatíva."



De hát Magyar Péter még nem is csinált semmit. Akkor meg mire fel ez a nagy bizalom az irányába? Meg legutóbb MZP-re is ezt mondtátok. xD


Úgy látom az ellenzéknek már mindegy lenne, csak Orbánnal tudjanak kib@szni valahogy. Az sem érdekli őket, hogy mi lesz ennek a következménye. Nem értem hogy tudja az Orbán gyűlölet ennyire megfertőzni őket.


Abban igazuk van, hogy nem jó Orbán meg a fidesz, de ezért gyűlölködni.......

ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Van egy eléggé nagy tévhit. Magyar Péter nem a mostani események oka, hanem az okozata. Ha nem MP, akkor előjön másvalaki. Nem tűnik fel, hogy az elmúlt években egyre sűrűbbek a balhék a párt háza táján? Az emberek egyre inkább elégedetlenebbek, ráadásul nem csak a Fidesz terén akarnak változást. MP is maradhatott volna, ahol eddig, aztán éli tovább a kényelmes életét a milliós fizetésével.
ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lord Gauldoth ***** válasza:
72%
Én nem hinném, hogy a tömeg nagyobb része messiást lát. Szerintem e legtöbben egy reményt látnak. Nem biztos, hogy fel tud minket szabadítani az Orbán-Gyurcsány közös tengely alól, de ő most egy lehetőség. Én maximum 5% esélyt látok rá, hogy sikerül a Fideszt a következő szavazásokon 50% alá szorítani, de ha megtörténne, ennek biztosan része most ő. Nélküle nem látok esélyt, hogy a Mi Hazánk, a Kutyák, vagy a Momentum meg tudná tenni. Őketa Fidesz úgyis összegyurcsányozza és kész van a győzelem, mert Gyurscsánnyal szemben meg ők mindig nyerni fognak. (Kérdés, hogy ezt Magyar el tudja-e kerülni, mert meglepne, ha őt nem kezdenék majd betámadni, hogy Gyurcsány embere.)
ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Úgy látom az ellenzéknek már mindegy lenne, csak Orbánnal tudjanak kib@szni valahogy."

hát igen. itt a gyk-n mikor azt írják hogy a fideszt le kell váltani, majd megkérdezem oké, de kire? akik összefogni se tudtak? sose jön válasz.


ha leváltanák egy másik pártra a fideszt és majdcsaknem de rosszabb lenne a helyzet, akkor ezek a nagy váltásra igényt tartók a leváltott kormányt hibáztatnák? esetleg belátnák-e véletlenül hogy a nagy kavarást ők indították el? nem egy életbiztosítás a semmiből jött emberre rábízni mindent, de úgy tűnik az ellenzéknek mindegy.

ápr. 5. 20:22
 9/13 Lord Gauldoth ***** válasza:

Kérdező:


Nem tudom. Ti Fideszesek hogy érzitek magatok, mikor 2010-ben idehívtátok azokat, akik azóta még rosszabbak mint előtte? Botrányok halmozódnak a nevük mögött. Bizonyított tényszerű dolgok.


Amúgy adjak választ, hogy kire váltsák le?

Magyar Péterre, ha pártot alapít.

Mi Hazánkra, ha az szimpatikusabb

Akára Kétfarkú Kutyákra is szavazhatnál, ha nem tokosodtál volna be már a Fideszre.

(Momentum?)


Valaki aki még nem bukott le okiratok hamisításával, csinál propagandát egy magánügyre jelenleg, aki nem tett egy Gázszerelő strómant az ország leggazdagabb emberévé, aki alatt az NB1-et nem az adófizetők pénzéből viszik fel, és nem a vezér szülőfaluja az elmúlt 5 év második legsikeresebb csapat. Valaki, akinek a pártja nem adott el üres cégeket nagy pénzért nem létező Kaya Ibrahim nevű embernek. Valakire, aki nem kér pedofilmentegetést. Akinél következménye van, ha a pusztába építed a lombkoronaösvényt, vagy ha rajta kapnak a hajón drogosan az örömlányok gyűrűjében. Vagy ahol a propagandaminiszter nem bukik le teljesen egyértelműen hazugsággal, hogy honvédségi helikopterrel utaztatják. Aki nem nem kitalált ellenséggel riogatja a népet (Soros és társai). De még az is szempont, hogy az új vezetésben ne legyen hanganyagon, hogy az kap állást, akinek a felesége párttag. Ezt most itt 1-2 perc gondolkodással gyűjtöttem ki, de volna még mit írni. És ahogy fentebb írtam, nem a Zusclag ügyes, Öszödi beszédes korábbiakat várom vissza. Én képes vagyok arra, amire úgylátszik sokan nem, és kilátni a két párt mögül. Képes vagyok nem a közül a két lehetőség közül választani, hogy jobb egyenest vagy bal horgot kérek.

ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem messiás, csak egy őszinte, igaz politikus lesz (mindig remélhetőleg). Ilyet nagyon ritkán làtni.
ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!