Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért tilos...

Magyarországon miért tilos kimondani a cigánybűnözést ha a börtönök 80 százaléka a romákkal van teli és a kinti életben is velük van a legtöbb baj? Egy roma pár a szomszédom és teljes mértékben igénytelenek a környezetükre.

Figyelt kérdés

ápr. 5. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezd meg a Vajdától.
ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem tilos.

Ez így van ,ahogy a kérdésben leírtad!

ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem tilos.


És igazad is van. Nekem 2 szomszédom is roma család. Pont olyanok mint ahogyan azt te is leírtad. Sőt ezek még rosszabbak, mert hajnal 1-2ig bömböltetik a cigány zenét, a normális ember meg nem tudja rendesen kialudni magát másnapra, amikor is munkába kell mennie.

ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
A korrupció mocsarában a kormány,és cigánybűnözéssel terelni, elég szánalmas próbálkozás.
ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Szarházi népség.
ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Mert ez rasszizmus. Persze igazad van, de sérti azt az egy 1 %-ot, aki normális közülük.

Nem akarom őket védeni, de azért nincsenek könnyű helyzetben. Ha te munkaadó lennél, alkalmaznál romákat? Én biztosan nem, mert mindenféle ideológiai elvek miatt nem kockáztatnám, hogy szétlopják, széttrollkodják a munkahelyet. Viszont ezek után, aki tényleg szeretne rendesen dolgozni, az sem boldogul. Egyelőre én csak örülök, hogy nem születtem roma családban, mert elég nehéz onnan kitörni.

ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Én úgy látom, nem tilos kimondani. Ebben a kérdésben is ki van mondva. Párt is van, amelyik folyton kimondja, még a parlamentben is. Szerintem olyannyira nem tilos kimondani, hogy nekem pl. már a könyökömön jön ki a sok kimondása!
ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Ja, és miközben csöppet sem tilos kimondani, a baj az, hogy ez a mániákus kimondogatás SEMMIT NEM OLD MEG.


Ez a fajta kényszeres sértegetése a cigányságnak csak azt pár százalék NORMÁLIS, rendes, dolgozni akaró cigány embert sérti, aki ki akar törni a bűnözésből, a munkanélküliségből, az alulműveltségből. Akikkel a baj van, azok tesznek rá magasról, fel se fogják, vagy még élvezik is!


Sajnos sok hülye van, aki azt hiszi, hogy a probléma kimondása és ismételgetése helyettesíti a probléma MEGOLDÁSÁT, a cselekvést.


A világon semmi értelme ilyen kifejezésekkel sértegetni a rendes romákat (a bűnözőket úgysem sérted vele, azok tudják, hogy bűnözők) - miközben semmi értelmes felzárkóztatási elképzelésed nincsen a számukra.


Így végül egy értelmetlen, buta uszítás marad csak a cigánybűnözés-mantra, mivel semmilyen megoldási javaslat, program nem kapcsolódik hozzá általában.


De ettől még nem tilos. Mint ahogy hülyének lenni sem tilos. Csak értelmetlen.

ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy van, ahogy a 8-as mondja.

A magyaroknak muszáj valamit vagy valakit utálni,s a romák mindig kéznél vannak.

Aki szeretne ebből kiszabadulni, annak ( amennyire lehet) tanulnia kell és az első alkalommal lelépni egy normális országba.

Magyarországon esélyük sincs a tisztességes boldogulásra.

Egyszerűen " tradicionálisan" egy kalapba van dobálva az összes.


És még azt merik a magyarok magukról állítani, hogy toleránsak.

Egy fenét.

ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!