Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar hogy fidesz...

Titeket nem zavar hogy fidesz mennyit pénzt eloszt külföldi magyarokra meg egyéb országokra? Szavazatokért csinálja?

Figyelt kérdés
Semmi bajom a külföldi Magyarokkal. De itthon rohad minden, egezségügy, oktatás, engem.azért felháborit amikor oda osztanak pénzt amikot itthin is rengeteg helyre kéne.
ápr. 5. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon dühítő, meg az is hogy a fiataloknak SZJA se kel fizetni és minden kedvezmény csak nekik jár.
ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lofefi ***** válasza:
65%

Nekem van bajom a külföldi - magukat magyaroknak tituláló - trógerekkel.

És zavar a pénzosztás, mivel az én adómat adják oda.

Amit értelmesen is el tudnék költeni.

ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Külfüldi magyaroknak az még hagyján, de mindenféle afrikai népeknek mindenféle szart építtetnek, hogy ne akarjanak ide migrálni, közbe meg az orosz wágner zsoldosok destabilizálják azokat a régiókat, akiknek meg a főnöke a fidesz főfelszopottja, putyin elvtárs.
ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Ezért is mondom az hogy NOrbán.
ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Pénzmosás az semmi más.
ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi, de nem oszt el semennyi pénzt a külföldi magyarokra! Lassan 40 évesen egy büdös petákot nem kaptam soha életemben sem a fidesztől, sem más magyarországi forrásból!


Nem a külföldi magyaroknak megy az pénz, hanem a külföldi POLITIKAI szövetségeseknek, klientúrának, külhoni oligarcha barátaiknak (nemcsak Magyarországon belül tartanak ám Mészáros Lőrinceket és Tiborcz Istvánokat maguknak!) és sajátmaguknak (külföldi földterületek, szállodák, kastályok, erdők, strandok, turistaparadicsomok felvásárlására!).


Még az is, ami valóban a külföldi magyar közösséget "gazdagítja" (morálisan), általában egy saját haver zsebében cseng pénzösszegként (nem ritkán magyarországi zsebekben, erdélyi kifizetőponton keresztül!).


Pl. egy haveri képzőművésszel megcsináltatnak egy jó drága szobrot Erdélybe, egy haveri befektetővel építtetnek egy óvodaépületet, egy bentlakást, valamit (a túlárazásból származó fölösleg meg visszacsorog a pártkasszába vagy magánzsebekbe).


Nehogy már azzal hülyítsétek magatokat, hogy a határon túli magyarok bármit is látnak ezekből a pénzekből! Ez olyan, mint a közép-kelet-európai roma felzárkóztatás: még életemben romát nem láttam, aki látott volna belőle valamit, de prímán el van könyvelve sokszázmilliárd ezen a címen!

ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem de.
ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"meg az is hogy a fiataloknak SZJA se kel fizetni és minden kedvezmény csak nekik jár."


Az semmi, de még a katonai szolgálatukat sem töltik ki!

ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Dühitő, jobb lenne ha a baloldal lenne kormányon és az ukránoknak adnánk minden pénzünket!!!!
ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zavar, hogy a magyar kormány a nemzet összetartása és a külhoni magyarság megmaradásáért, a nemzeti öntudat erősítéséért pénzt áldoz, és az anyaország adófizetőinek zsebéből költekezik.


A probléma az tényleg az, hogy a fidesznél nincsen semmi ilyesmi. Populizmus az egész.. hatalommánia és szavazatvásárlás.

ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!