Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélhetően ki nyeri a főpolgarm...

Vélhetően ki nyeri a főpolgarmester-választást Budapesten?

Figyelt kérdés
Milyen szcenáriók képzelhetőek el? Tegyük fel, mondjuk egyik jelölt visszalép, az kinek kedvezne? Mit mutatnak a felmérések?

ápr. 5. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely
Szentkirályi Alexandra
Vitézy Dávid
Grundtner András
Brenner Koloman
Egyéb jelölt
35 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Karácsony Gergely, természetesen.
ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Christmas Gergely
ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%
Vitézy remélhetőleg, különben tovább fog rohadni a város.
ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
41%

Szentkirályi kampánya rossz, nincs pozitív üzenete.

Karácsony kampánya szintén katasztrófa, kimerül annyiban, hogy Vitézy fideszes.

Vitézy eddig a legszimpatikusabb.

A többi esélytelen.

ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Szentkirályi remélhetőleg visszalép, de jó lenne. De úgysem fogják megtenni, inkább odaadják KG-nek a várost. Szánalmas...
ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos Karácsony. Pedig Vitézy százszor alkalmasabb lenne.
ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

Persze ráadásul csak annyit tudnak Vitézy ellen érvelni hogy "lehet Fideszest". Ez milyen érv??


Ennek a logika mentén:

Karácsony Gergely nyíltan DK jelölt, az senkit nem zavar?


Egy "talán fideszes" rosszabb, mint egy "tuti DK-s"? :D (A DK-s jelölt mellesleg bebizonyította az elmúlt években mennyire lesz**ja a várost..)

ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
55%
Én tegnapelőttig határozottan és 100%-osan azt állítottam, hogy Karácsony Gergely fog nyerni, de megnézve tegnap két legutóbbi Vitézy interjúját, már nem vagyok ebben olyan biztos, hogy Karácsony lesz a legesleges legvégén a befutó. El kell ismerni, nagyon jókat mondott Vitézy, nekem ami nagyon tetszett, hogy az összes fővárosi cégvezetésből ki akarja paterolni a jobb és baloldali megélhetési politikusokat, ill. a BKK-n rendészetet akarna bevezetni, mind a kettőn nagyon tudnám támogatni.
ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%

#8 Sajnos azt látom, hogy a nagy Orbán-gyűlölet miatt inkább szavaznak a DK szekta jelöltjére, mint egy olyan emberre, aki fidesz kormányban nem rég független államtitkár volt. Mindegy nekik hogy szakember, hogy vannak megvalósítható viziói...


Sajnos a DK és proxy partjai fognak nyerni, mert nekik más fontosabb, mint a város. Ez van.


Én is Vitézynek drukkolok, és rá szavazok.

Abban bízok még, amit a jelenlegi DK jelölt főpolgármester Úr mondott, hogy Szentkirályi vissza fog lépni. Reméljük... és akkor lesz vita a DK és LMP jelöltje között és egyértelmű lesz mindenki számára a kinél van a szellemi és szakmai fölény.

ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hagyjuk mar ezt, hogy Karacsony a DK jeloltje, akkor meg Vitezy erosen a Fidesz jeloltje. Ha Szentkiralyi visszalep, azzal egyertelmuve tenne, hogy a Fidesz embere. Szerintem Vitezynek Karacsonnyal kellene egyuttmukodnie. Karacsony jobb politikus, Vitezy meg jobban ert a kozlekedeshez. Szerintem a ketto nem zarja ki egymast.
ápr. 6. 00:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!