Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a tüntetésről...

Mit gondoltok a tüntetésről Magyar Péter ellen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=b7mVmLxrCEU


Ecsenyi Áron,aki korábban már többször tüntetett a kormány ellen (pl. covid alatt az üzletek bezáratása ellen).

Most Magyar Péter háza előtt szervez tüntetést, arra hivatkozva,hogy az a luxusingatlanja a mi adónkból épült meg, illetve,hogy Magyar Pétert nem tartja hitelesnek,hogy csak azután fordult szembe a NER-el,hogy elvesztette a kamu pozícióit és évekig ült egy hangfelvételen, mert a piacról nem tudna megélni.


ápr. 5. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Támogatom.
ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Bírom, hogy az ultrahang ilyen szánalmas módon próbálja reklámozni a saját hülyeségeit, hogy minden fórumra linkelgetik a videóikat, hogy mit gondoltok?
ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
gyalázatos
ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én csak a LE az adók 75%-át pártot,meg Ecsenyi Áront követem és ő osztotta meg ezt a videót. Ez az ultrahang ez gondolom valami neoprotestáns egyháznak lehet a médiája, ha jól sejtem hasonló mint a Hit Rádió meg a Spirit fm. Sztem ezeknek a platformoknak inkább az a taktikájuk a nézettséget illetően,h vegyesen hívnak mindenféle arcokat,minden oldalról,h minél több irányból nézzék őket.
ápr. 5. 22:40
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

"hogy az a luxusingatlanja a mi adónkból épült meg"


Emiatt nem Polt Péternél kellene tüntetni?

ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ja olyan érdekes h facen is most egy csomó kamuprofil ugyan ezeket osztogatja... Szánalmasak vagytok már, hogy erre megy el a 650ftos benzinből 500ft...
ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De ez a csávó autentikusan már 5 éve folyamatosan ugyanezt mondja, h az adónk ilyen senkiknek a kitartására megy el,aztán a sok birka meg simán bekajálja az ilyen Magyar Pétereknek a hangzatos szövegeit.

Egyébként Ecsenyi Áronnak volt egy olyan performance is,h a parlamentbe ment be,és ott készített kisfilmet,h mekkora korrupt a kormány, rögtön ki is tiltották onnan.

ápr. 5. 22:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmit, nem érdekel.
ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem csak annyi, hogy annak a 4-5 embernek is joga van tüntetni. Ez a demokrácia.
ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De érdekes,h valaki autentikusan szemben áll a mindenkori politikai elittel,a folyamatos lopással, a végtelen adónkból eltartott NERlovaggal azt lehurrogják a francba.


De ha valaki 20 éven keresztül ennek a rendszernek a haszonélvezője,és 0 teljesítménnyel kapott pozíciókat, majd ezektől megfosztották,és hirtelen eljátssza a lázadót, azt meg éltetik.


Ez a média igazi agymosása,h az embereket valójában nem az érdekli,h ki honnan jön,vagy mit csinált, hanem ,hogy az ügyeletes papjaik és megmondóembereik(Gulyás Marci,Telex,444 stb.) kit hívnak be a felületükre,h legitimálják, mert a tömeg így működik,h ha a telex megírja,ha a Gulyás Marci behívja, akkor azt már lehet követni. Röhejes,h mennyire ugyanúgy működik az ellenzéki tömeg, mint a kormánypárti, akiknek meg az Origo meg az m1 mondja meg ugyanezt.

ápr. 5. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!