Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyibe kerül nekünk ez a...

Mennyibe kerül nekünk ez a Magyar Pétert is megvették kilóra reklám a youtube-on?

Figyelt kérdés
Mobilon elindítok egy videót és mindig ezt a reklámot látom. Rogánék ennyire félnek Magyartól? Ha kipukkadt a lufi, akkor minek kell ennyire nyomatni a lejáratást? A metropol címlapján is napok óta Magyar lejáratását tolják.
ápr. 5. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, hogy nem tudod.
ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Vicces,h először jól kitömik a mi adónkból Magyar Pétert, majd szintén a mi adónkból lejáratókampányt indítanak ellene.

Lehet mindenki jobban járt volna, ha szimplán semennyit nem költenek rá. Akkor pont ugyanitt tartanánk, csak lehetne a forrásokat valami értelmesebb célra is fordítani.

ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2#-nek igaza van.

Amúgy én már totál nem értem ezt az egésze.

Ha igaz, ami a "Tóni"-ról mondanak, akkor nagyon gáz, eszelős az is, mint Viktorta. Mintha valami tébolydában élne ez a társadalom.

ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mult heten 40 milliot szortak ki Magyar Peter elleni propagandara, es az meg lightos het volt a mostanihoz kepest. Szerintem a ket het egyutt tuti megugorja a 100M-t.
ápr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
nem láttam még reklámot a jutubon.
ápr. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik mindig működni fog, mert működött tavaly Márky ellen. Működött 2018-ban Vona Gábor ellen. És még messze van 2026.
ápr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!