Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz és személyesen Orbán...

A Fidesz és személyesen Orbán Viktor mennyit tesz az LMBTQ mozgalom és gender szemlélet előmozdításáért milliárdos közpénz propaganda hadjárat eredményeként? (igaz a negatív reklám is reklám...)

Figyelt kérdés

Lassan nincs olyan fideszes hozzászóló, aki a 3-4. mondata után ne ezzel hozakodna valamilyen szinten elő, szinte bármilyen politikai témájú kérdés kapcsán. Száz milliókat költ közpénzből a Fidesz LMBTQ negatív propagandára a szavazói figyelmét a normál hétköznapi megoldandó feladatokról rászegezi a meleg és más szexuális kérdéskörre.


Ez kinek éri meg hogy ezt csinálta a Fidesz?


Normális dolgozó boldog életet élő bal és jobboldali ember nem foglalkozik napi órákat mások vagy saját szexuális orientációjával és ennek problémakörével. Ott volna neki a család, a munka, az otthon, a hobbi téma. Most sikerült elérni Orbánnak hogy a gender kérdés beteges méreteket öltsön pro és kontra...



2023. aug. 22. 22:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, lényegében közpénzből költünk LMBTQ népszerűsítésére, mert a negatív reklám is reklám.
Nem, 12 évig nem zavarta a Fideszt, most éppen miért lett ennyire fontos?
Azzal hogy propaganda megy ellenük, azzal sok ember jön rá hogy hetero életet kell élnie és az LMBTQ rossz.
20 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy nem teljesen hihetetlen az az elmélet, hogy fordított pszichológia az egész, ez mind csak az lmbtq népszerűsítéséről szól. Több kérdés alá leírtam ugyanezt a sztorit, még választások körül volt, amikor a kormány kirakta ezeket a plakátokat meg a tv-ben és YouTube-on is mentek ezek a nemátalakító sulis program elrettentős reklámok. És az akkor olyan 5-6 éves unokahúgomat megkérdeztem, hogy hallott-e már a nemátalakításról. Azt mondja igen, a reklámból. Mondom király, akkor célt ért a sztori.

Másik lehetőség, a szimpla alpári gyűlölködés szítása, valami ellenségképet, bűnbakot dobni a népnek, amin csámcsoghat, és ami ellen lehet hergel, amég sutyiban a fű alatt mégtöbbet rabolnak, elterelik a figyelmet az inflációról, stb.

2023. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

Én a propaganda szerint vérbeli libsi vagyok, külföldi értelmiségi barátokkal, több diplomával, stb. Az LGBTQ témákról eddig csakis fideszes forrásokból hallottam :))

Amúgy logikus, nekik az érdekük a riogatás, uszítás, félelem- és gyűlöletkeltés.

2023. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Itt a gyakorin is kb 50 lmbtq kerdes kozul jo ha 1 nem fideszes propagandakerdes
2023. aug. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Én sem ismertem ezt a szó amig a fidesz el nem kezdne nyomatni.
2023. aug. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
28%
A Presserék kezdték vagy 50-60 éve az LGT-vel, amit aztán kiegészítettek egyébb betükkel is. Ők Orbán Viktor generációja, nem csoda, hogy a fidesz ennyire nyomatja az LMBTQ-t, hiszen Orbán ebben nőt fel.
2023. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%
Én leszartam a témát, most viszont azzal amit művel a fidesz kifejezetten szimpatizálok.
2023. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

5. Nem nyert! Mivel Presser '48-ban született és inkább fiatalabb a beat nemzedékben, míg Orbán '63-ban. Az 15 év az egy generációnyi különbség.


Kádár-rendszerben nem nagyon lehetett ám meleg mozgalmat indítani, úgy is mondhatom hogy semennyire. Szóval Presserék biztos nem kezdtek meleg aktivitást. Ha a rövidítést gondolod akkor G nincs az LMBTQ-ban. Hát ennyi!

2023. aug. 23. 10:31
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
#7 Korrekció, az LGBTQ-ban van G. Ez magyarosítva az LMBTQ.
2023. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem Orbán lenne hatalmon, akkor már kapnánk is a behívót az orosz-ukrán háborúba, amihez semmi közünk. Idegen érdekekért kellene adnunk az életünket.
2023. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

#9 ...ezt miért mondod? Nem tudok más olyan európai uniós országról ahol behívták volna az embereket harcolni az orosz-ukrán háborúba.

Egyébként az meg szerinted jó hogy Orbán nyíltan a kínai és orosz érdekeket képviseli, magyarán abba a tányérba köp amelyből eszik?

2023. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!