Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudom Youtubeon letilta...

Hogyan tudom Youtubeon letiltani Orbánék Magyar Péter ellenes reklámvideóit letiltani? Bármit próbálok, mindig jönnek. Hány milliárdba kerül ez nekünk?

Figyelt kérdés

Próbáltam letiltani, bejelenteni ezeket a reklámvideókat. Korábban más zavarók reklámoknál ez működött, letiltottam, nem jött többet, a Youtube beadott helyettük más jellegű reklámvideókat. De az Orbán propaganda videóknál ez a funkció egyszerűen nem működik.


Ki is írja a Youtube, amikor megjelenik ez a videó, hogy "Letiltva", de attól még lejátszódik. És mindig ez az egy reklám jön be két videó között. Már hányingerem van tőlünk (a propaganda videóktól és Orbánéktól).


Mégis mennyibe kerül ez nekünk?


ápr. 6. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ingyenes uBlock hirdetésblokkolót használok, így nem jelenik meg semmilyen reklám. Pár hónappal ezelőtt egy pár héten keresztül szívta a vérem a Youtube,h ha hirdetésblokkolót használok,akkor nem nézhetek majd több videót,de leszartam,és néhány hét után valszeg belátták,h sokkal több embert veszítenének így el, úgyhogy abbahagyták a hülye üzeneteiket, és azóta zavartalanul élvezem reklámmentesen.
ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Szintén, ahogy az 1-es.
ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ez az ára az "ingyenes" tartalom nézegetésnek. Én is rühellek minden reklámot is, kattintok amint lehet, és ezt le is vágja az AI, mert rendszeresen felhozza hogy váltsak fizetős prémium jutubra, reklámok nélkül.
ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

A mennyibe kerül kérdésre.

A kormány a GDP 9%át költi el propagandára.

Viszonyításképpen egészségügyre a GDP 3.6%át.

ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy,nem lehet tiltani.
ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Be kell fizetni a youtubra és akkor nem jelenik meg kérdező!

Ezt nem tudtad?

ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A Youtube-on a legótvarabb lejárató kampány rántotta össze Orbán-Rogán páros a mi pénzünkből milliárdokból.

Minden jó kezdeményezést csak pusztítani tudnak.

ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Erre nem sajnálják a pénz. Úgy költik a hülyeségeikre, mintha a saját pénzük volna.


Ha vpn-t használsz lesz, reklám de nem magyar politikai.

ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Természetesen tudok a reklámblokkolókról, és az előfizetési lehetőségekről, a kérdést inkább politikai fricskának szántam.


Aki megelégszik azzal, hogy egy reklámblokkolóval a homokba dugja a fejét, és onnantól nem is érdekli az ország egyik legnagyobb problémája, ahogyan az Orbán Viktor nevű rákos sejt hogyan élősködik a Magyarország nevű gazdatesten (azaz rajtunk), és hogy költi a saját pénzünket a saját országunk pusztítására, annak őszintén gratulálok.


Köszönöm, aki hasznos választ adott, a #4-es kifejezetten részletes volt!

ápr. 6. 10:59
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

Befizeted a yt premiumot

Ez a legegyszerűbb.


Asztali gépen ublock origin

Androidon revanced.


Ha meg tudod, akkor miért kérdezed??? Mi az édes búbánatos jóisten fsza ebben a politikai fricska??

ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!