Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók? Szeretitek...

Fidesz szavazók? Szeretitek Mészáros Lőrincet? És szeretitek nézegetni a dollárbaloldalos plakátokat?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Szeretem Lőrincet és mindazt, amit képvisel
Szeretem nézegetni a plakátokat, szerintem nagyon betaláltak
Mindkettőt szívből imádom
A Fideszre szavaztam, ennek ellenére egyikkel sem értek egyet
9 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek az autóba azt számolgatják, hány ilyen plakátot látnak az út mentén.

Kár, hogy lopikálták az ötletet.

ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

A fideszre szavaztam és nem szeretem nézegetni.

Ez miért nem opció?

ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Én leszarom Mészárost is meg a plakátokat is. Tudom, hogy nem nekem szólnak.
ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2 Az is opció. Az utolsó, ha elolvastad.


#3 Akkor kinek?

ápr. 6. 10:52
 5/17 anonim ***** válasza:
Biztos megvan az a réteg, aki vevő rá, különben nem csinálnák a kampányt.
ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 És egy felelős, a nemzet érdekeit maga előtt tartó kormánynak nem az volna a feladata, hogy a hasonló értelmi színvonalon lévő, többnyire szegénységben élő embereket kiemelje a sárból, ahelyett, hogy megerősítse őket a hitükben, ezáltal méginkább bebetonozva őket abba a szutyokba, ahol vannak?
ápr. 6. 11:08
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

#6 " És egy felelős, a nemzet érdekeit maga előtt tartó kormánynak nem az volna a feladata, hogy a hasonló értelmi színvonalon lévő, többnyire szegénységben élő embereket kiemelje a sárból, ahelyett, hogy megerősítse őket a hitükben, ezáltal méginkább bebetonozva őket abba a szutyokba, ahol vannak?"

Ezt teszik.

Pontosan ezért javult az életszínvonal, ezért csökkent a mélyszegénységben élők aránya, ezért sokkal kevesebb a rezsitartozás, ezért élnek általában jobban az emberek (jobban, nem jól, mielőtt jön a szokásos mantra!).

[link]

ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Lölő egy szexszimbólum.
ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7 Ezzel egyetértek. Mármint azzal a részével, hogy jobban élünk, mint 4 (14) éve.

De ez 98 és 2002, 2002 és 2006, 2006 és 2010 (na jó, akkor nem) között is így volt.


A kérdésem az, hogy ebből mi a fidesz érdeme?

És mitől van az, hogy Románia a kanyarban előz? Meg kb. mindegyik ország, akik velünk egy szintről jöttek.

Vagy ez is Gyurcsány hibája, aki 4 évig volt miniszterelnök, ha jól emlékszem. Olyan szinten lepukkasztotta az országot, hogy Viktornak 18 év alatt sem sikerült helyrehoznia?

Szemét Gyurcsány! 🤣🤣🤣

ápr. 6. 11:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én eztvalasztként nem látom kérdező. A nem szeretem nézegetni meg azegyikkkel sem ertek egyet az kettő vagy neked egy kérdező???
ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!