Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter, egy kiebrudalt...

Magyar Péter, egy kiebrudalt NER-es fog igazságot és egyensúlyt hozni az erőben?

Figyelt kérdés
még egy cumi?
ápr. 6. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is az.
ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az tény hogy a felesége egy pedofilsimogató fideszes volt, ha ilyenekkel volt szoros kapcsolata hát nem tudom mit várhatunk tőle. Azt hallottam hogy Lőrinccel is jóba volt.
ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


Nem a felesége


Másrészt az orra alá dugtak egy papírt amit aláírt. Nem ő döntött

ápr. 6. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem.
ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De aláírta.
ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Sok a fizetett fidesz bérenc itt. De ideje takarodnia Orbán És Gyurcsánynak is.
ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Egyelőre nagyon nincs még senki se ott. Nem lehet szakmailag hosszú távon gondolni MP kezdeményezésére.


Ami látszik, hogy a mozgósítás az megy, így első számú kormányváltó erőként tekinthetünk Magyarra. A következő lépcsőfok, hogy valóban azok is legyenek, és ne csak egy újabb kukába való aspiráns csapat.


Mondhatnám akár, hogy kormányváltás miatt tudnék rájuk szavazni, de utána nálam sok sót nem fognak enni... csak ez igazándiból változhat is még.

ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel, jöhet akár az ördög is, csak Orbánnék tűnjenek el végre. Az látszik, hogy Magyar nagyon betalált. Két hónap alatt összeszedett 13 % népszerűséget, amit egyetlen ellenzéki párt sem bír még megközelíteni sem (kivéve, sajnos, Fletót) - ez elképesztő teljesítmény! Rogánék sem tudtak eddig fogást találni rajta. Szóval drukkolok neki, de egyelőre nem fogok rászavazni.
ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!