Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2019-esnél is nagyobb bukta...

A 2019-esnél is nagyobb bukta néz ki a fidesznek az idei önkormányzati választáson?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Annál nem lehet nagyobb bukta. Akkor atomvillanásként bukta el Budapestet Orbán
ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
A diktatúrák ilyenek, egy idő után beleunnak az emberek. A török barátunk is sok várost vesztett a mostani választáson.
ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ahol én élek ott független polgármester van, de a fidesz támogatja és nem is indul sose ellene, csak ellenzékiek. De így is úgy is ráfognak szavazni az emberek, mert mióta ő van, folyamatos a városfejlesztés és semmilyen gond nem volt vele, mint korábban amikor nem Ő volt. Szóval nem feltétlen lesz bukta a fidesznek.
ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Budapesten elesett a Fidesz, esélyük sincs nyerni, és szemmel láthatóan elengedték a fővárost.


Vidéken szerintem rosszabbul fog teljesíteni az ellenzék, 2019 óta sok konfliktus alakult ki az egyes pártok képviselői között önkormányzati szinten. Sok esetben a polgármesterek sem terveznek újra elindulni. Az Összefogás 2022-es bukása sem sokat segít...

ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnám, hogy ha rajtam múlik igen, de nálunk fideszes jelölt nem indul, nincs esélye. Az lehet, hogy valamelyik jelölt az, de nem tudható.
ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Magyar Péter sikeresen vonja el a figyelmet a pedofilkegyelmi sztoriról, Balog Zoltánról, Novák Katalinról, az uniós ügyekről, a Spar-ról, lombkorona sétányokról, stb. Közben szavazókat von el a baloldalról. Nem tudom, miféle Fidesz-bukta lehet ebből.
ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kizárt: a nép megint besegít majd a győzelem eléréséhez.
ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzati választáson nem feltétlenül szoktak a nagypolitikának megfelelően szavazni, sok olyan helyi közösség is van, ami jól működik, és független akár az összes párttól is.
ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bezony
ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!