Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberális! Gyurcsány...

Balliberális! Gyurcsány Ferencet vagy Magyar Pétert követed?

Figyelt kérdés
Összezavarodottnak tűntök most, balliberálisok!

ápr. 6. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány Ferencet követem.
Magyar Pétert követem.
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Magamat követem. Dehpgy érdekelnek a hulla politikusok.
ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy én már annyira összezavarodtam, hogy azt sem tudom ki vagyok, de elmondanád kérlek, kiket értesz jelenleg balliberálisok alatt?
ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi az a balliberális? A goggle csak propaganda füzeteket dobott fel.
ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Jézust követem
ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Én arra szavazok aki letudja győzni orbánt és a velejéig korrupt pártját. Most úgy tűnik hogy ez az ember Magyar Péter.
ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Paranoid vagyok, engem követnek!
ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dr. Pócsfai Ödön ***** válasza:
11%
Kérdező, a kérdés értelmetlen... a balliberálisok a Gyurcsány-féle összefosás követői, tehát nyilvánvaló, hogy őt támogatják a kamujobbos Magyar Péter helyett.
ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

#2 Ez egyszerű, mindenki balliberális vagy baloldali, aki nem ért egyet a kormánypártokkal.


Akkor is, ha a valóság azt mutatja, hogy jobboldali. Fico pl. baloldali, de őt nem támadja a kormány, mert jelenleg "jó barátja" Orbánnak (a magyar ellenes múltja sem számít).


Mostanra pedig Magyar Péter kapcsán is eljutottunk oda, hogy háborúpárti balos, aki mögött Gyurcsány áll, mert Varga Judit vádjai nem fogtak rajta.


Aki nem teljesen ostoba az tudja, hogy a valóságban a bal- és jobboldal teljesen mást jelent, mint Abszurdisztánban.


A Fidesz gazdaságpolitikája pl. tartalmaz baloldali elemeket is. Ráadásul a Fidesz liberális pártként kezdte, csak azután kezdett jobbra tolódni, hogy nagyot buktak 94-ben. Most is inkább egy populista párt, ami csak hatalmi célokból használ jobboldali narratívát.

ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mivel önálló entitás vagyok, a híreket és információkat követem.


A bálványimádatot meghagyom a birkáknak.

ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dr. Pócsfai Ödön ***** válasza:
3%

Magyar Péter Gyurcsány trükkje, általa próbálja becsatornázni a buta "civileket" a táborába.


Összefognak még 2026-ig, meglátjátok!

Akkor koppan majd a sok buta ""civil!

ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!