Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Drága balliberális testvéreim,...

Drága balliberális testvéreim, benne vagytok, hogy visszahozzuk vezérünket Gyurcsány Ferencet a miniszterelnöki székbe?

Figyelt kérdés
Ő legalább gondolt a nyugdíjasokra!
2011. febr. 6. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Már az előző provokálásod is unalmas, gyenge, gagyi, és pár turbómagyar híján mindenki számára átlátható volt. Nem hülyegyerekezlek le, mert még a hülyegyerek is felfogja, hogy ha úgy akar valakivel kiszúrni, hogy szétfejeli az illető házán az ablaküveget, és elviszi a mentő, akkor az nem egy jó megoldás.
2011. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Milyen provokáció, én komolyan gondoltam! Ne szemtelenkedj velem fiam, én már akkor dolgoztam amikor te még tervbe se voltál!
2011. febr. 6. 15:23
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert pancser. A változatosság kedvvért kereshetnénk olyat, aki ért is a vezetéshez, vagy legalább egy bögyös szőkét, legalább nézni legyen mit.
2011. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Hajrá ho(Ú)zzuk Nyakánál fogva Kit érdekel mióta dolgoztál Rühes komci!
2011. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Inkább kommunista vagyok, mint ilyen málészájú kapitalista. Sehol nincsenek ezek a Kádárhoz!!!! Akkor még volt munka.
2011. febr. 6. 15:36
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
Gyurcsányt fel kéne kötni. Felejtsétek el épp olyan patkány mint Orbán.
2011. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is vissza kell hozni, mert Ő lehetne az egyetlen ellenzéki vezetője a jelenleg kormányon lévő pártnak.Félnek tőle ,mint a tűztöl.Jó a retorikája, meggyőző tud lenni tehát pari.
2011. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
71%
nem csak gyurit, a kérdezőt is fel kéne akasztani
2011. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Gyurcsány az nem ballib, hanem neoliberális gazdaságpolitikára törekedett. De hülye volt, mert nem látta, hogy Magyarország még 30-50 évig nem lesz alkalmas egy klasszikus kapitalista piacra. Ugyanis minden magyar az államon akar élősködni, és ezért fogvicsorgatva elutasít minden intézkadést, ami a centralizáltságot csökkentené és ezáltal élénkíteni a picai versenyt.
2011. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Hülye provokátor, húzzál vissza az üregedbe!
2011. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!