Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szerint Marokkóba...

A fideszesek szerint Marokkóban sokkal jobb mint Franciaországban? Illetve Brazília sokkal jobb mint Svájc?

Figyelt kérdés

A fideszesek azt mondják, hogy Magyarországon sokkal jobb mint Németországban meg Hollandiában, mivel sok német/holland vásárol nyaralókat a Balaton partján vagy mondjuk Tokajban és költözik ide. Szerintük az, hogy nyaralót vásárolnak és itt élnek az annak a bizonyítéka, hogy Magyarországon sokkal jobb mint Németországban/Hollandiában.


Viszont franciák tízezrei vesznek házakat Marokkóban is és költöznek oda. Echte franciákról beszélek. Ugyanígy eszméletlen sok echte franciával találkoztam Tunéziában is, akik Franciaországból költöztek oda és vettek ott házat.


Ahogyan svájciak tízezrei élnek Brazíliában is.


Akkor a fideszes logika szerint Marokkó és Tunézia sokkal jobb Franciaországnál?

Illetve szerintük akkor Brazília is megelőzte Svájcot?



ápr. 7. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

"Viszont franciák tízezrei vesznek házakat Marokkóban is és költöznek oda."


Igen, akik migránsok és összeharácsoltak egy kis pénzt Franciaországban, majd otthon vesznek nyaralót.


A románok ugyanúgy külföldön megkeresett lóvéból húznak fel nagy családi házakat.

ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
@1 Meg egy csomó magyar is, ne legyünk már álszentek.
ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1


A kérdésben írtam, hogy echte franciák is.

Nem tudsz olvasni, vagy mi?

ápr. 7. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

3#


Nem echte franciák.Lepapírozott migránsok.


Echte francia minek vannak Afrikában ingatlant?

ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4


De, azok. Egy rakással találkoztam. Franciaországban született, echte franciák vesznek házat Marokkóban, Tunéziában meg gondolom máshol is, de én ezekben az országokban a saját szememmel személyesen találkoztam velük.

Nagyrészt a tengerparton.


Pont erre vagyok kíváncsi én is, hogy miért. Illetve én tudom miért, de kíváncsi vagyok, hogy a fideszes logikának mi a magyarázata erre?

Mert amikor hollandok/németek vesznek nyaralókat és víkendházakat a Balaton partján, akkor arra az a fideszes magyarázat, hogy Magyarország megelőzte Németországot/Hollandiát és itt sokkal jobb élni mint ott.

Pont emiatt vagyok kíváncsi, hogy ugyanez a fideszes logika alkalmazható-e akkor is amikor echte franciák vesznek tunéziai meg marokkói tengerparti házakat? Ott is elmondható, hogy ezek az országok jobbak Franciaországnál?

ápr. 7. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

"Echte francia minek vannak Afrikában ingatlant?"

Egy német miért vesz Magyarországon ingatlant?

ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


"Egy német miért vesz Magyarországon ingatlant?"


- Erre az a fideszes válasz, hogy Németország romokban, mindenkit felrobbantanak a migrácsok, bevezették a sáriját, éheznek-fáznak szegény németek, de itt Magyarországon Orbán Viktor szárnyai alatt megtalálják a jólétet és boldogságot.

Ez világos.


Viszont engem az érdekel, hogy mit mond a fideszes, amikor ugyanez történik, csak azzal a különbséggel, hogy franciaországi echte francia vesz házat Marokkóban?

ápr. 7. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!