Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hirtelen miért érdekli az...

Hirtelen miért érdekli az ellenzéki szavazókat ennyire, hogy vesz-e el Magyar Péter szavazókat a fidesztől vagy sem ?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon úgy néz ki a kutatások alapján, ha vesz is, ez a szám nem annyira magas, de az ellenzéket megosztja vagy el is tünteti majd, ezt még nem tudni. Ennyire tartunk az újabb 2/3-tól vagy mi? Sztm már a kegyelmi botrány miatt annyi szavazót vesztett a fidesz, hogy nem lenne 2/3, de ha megszorulnának akkor a Mi Hazánk kisegítené őket. Tehát ez nagyon nem lenne jó, sztm a mostaninál is rosszabb forgatókönyv várható, ha ez így lesz. Magyar Péternek sztm ígyse - úgyse lesz beleszólása a politikába. Sok a szélsőjobbos, ők biztos bejutnak a parlamentbe. Szóval ebből a szempontból én nem reménykedem.

Ki mit gondol erről?



ápr. 7. 19:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%

19: hát az a gondolatod hogy: "Nem az a baj valakivel, ha diktátor," ezzel mindent elárultál mennyire buta vagy. észak korea se robbantott ki háborút, de az ottani életkörülmények szörnyűek. a diktátoruk miatt.

veled az a baj hogy egetrengető baromságokat írsz és hiszel abban hogy az úgy van, hogy neked van igazad. és a te bajod meg az hogy erre mások nem bólogatnak, hanem rád cáfolnak. csak rámondod hogy nem vitázol mert marhaságokat írok. rád cáfoltam hogy macron össze vissza mikor mit mond, de te csak annyit mondasz erre hogy marhaság.


ha ez sért téged, akkor nem neked való a gyk, de az egyéb hasonló oldalak se.

ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Lord Gauldoth ***** válasza:

Az azért tényleg csodálatos, hogy még a legegyértelműbb hibát sem látod soha. Azon kívül, hogy nem tudsz témánál maradni, és az érveid is minden esetben kb. 3 perc Googlekereséssel bizonyíthatóan cáfolható volt, ez amit csinálsz ez tényleg csodálatos.


Direkt kiemelem, hogy minden ostobaság mellett a legdurvább, hogy szerinted egy rossz diktátor (Kim Dzsongun) szerinted azt bizonyítja, hogy minden diktátor rossz. Pont így érveltél. Kiemelem, hogy ezt mondtad, és te még egyszer megerősíted. Ja képzeld hallottam róla, hogy az nem éppen jó. És te hallottál már jó diktátorról? Most belinkeljek neked ide is bizonyítékokat jó királyokra? IV. Béla, II. András mondjuk? Ők elég általánosan elfogadottan jók voltak és királyok, tehát diktátorok.


Amúgy Macronnál is én cáfoltam te rád, te kalap szerencsétlenség, én mutattam meg, hogy ő neki mi a friss kommunikációja és én emeltem ki azt is, hogy korábban még más volt. Te csak azt írtad, hogy orosz barát mert telefonált vele.


Összefoglalom hol tartunk:

1. Én mondtam, hogy vicces, hogy Orbán mindenkit háborúpártisággal vádol, mikor ő a legnagyobb seggnyalója egy embernek aki több háborút is kirobbantott már, és az ő kommunikációját tolmácsolja idehaza és külföldön is.


2. "Lord Gauldoth: tudjuk, tudjuk. úsa agresszilyó lyó, órósz rósz."


3. Leírtam neked, hogy én nem mások tevékenységéről beszélek, hanem Orbán Viktoréról, mert te valamiért USA-t kezdtél emlegetni.


4. Te újra elkezdtél másokat hozni példának, mintha én megemlítettem volna egy szóval is másokat Orbánon kívül, hogy ők jók-e vagy rosszak.


5. Megírtam neked a 13-as válaszban, hogy nem óhajtok úgy vitatkozni, hogy nem a felvetett témára írsz választ, hanem másról kezdesz beszélni.


6. Merkérdőjelezted, hogy Putyin seggét nyalja Orbán. Ezt szerintem kár megkérdőjelezni, mert szerintem ezt még a Fideszesek 90%-a is tudja. Ha te nem akkor nem, de egyértelműek a jelek. Illetve megint felhoztad Macront, Ursulat és Bident.


7. Rákerestem a Goggle-ön és a kb legújabb releváns nyilatkozatokat bemásoltam, ahol mindegyikük elítééli az orosz aggressziót és elmondtam, hogy mindegyikük küld fegyvert és pénzt is az oroszok ellen, te hát nem áll meg, hogy ők is Putyin seggét nyalnák. Majd századszor is megírtam, hogy Orbánról tettem ki egy mondatot, és te ezt azzal cáfolod, hogy szerinted más is ezt teszi. Mint a dedósok. Mintha valakit felmentene az valami bűn alól, hogy más is elkövette. Ha egy gyilkos azzal védekezne, hogy más is ölt már embert.


8. Itt írtál valamit Bidenről meg Macronról amik megint nem tartoznak semmilyen korábban említett témához. Ja és behoztad ezt érvelésnek, hogy: igen, szavakban... mégse adnak elegendőt a védelemre... ez nem elítélendő? hogy a 60 éves technikát adják oda? (Ezzel akkor már nem foglalkoztam, mert ez megint olyan, hogy ja, nem adták oda a teljes hadseregük, akkor már ellenük vannak. De tessék egy Google keresés: All in all, the total value of French military equipment delivered to Ukraine amounts to € 2.615 billion. In addition, France contributed € 1.2 billion to the European Peace Facility (EPF). Overall, this amounts to more than € 3.8 billion between 24 February 2022 and 31 December 2023)

Illetve jött ez az érvelésed:

"Nem az a baj valakivel, ha diktátor" tényleg? :DDDD akkor észak koreában nem baj? kérdezd már meg őket is hogy nekik jó-e, mert éheznek. de sebaj, jogodban áll hülyének lenni!


9. Kiemelem, hogy mekkora röhej az érvelésed, hogy szerinted Kim Dzsongun mint rossz diktátor egymagában azt bizonyítja hogy minden diktátor rossz lenne.


10. Te visszajössz és ráerősítesz, hogy egy példát kivetítesz mindre. Mintha látnál egy szerencsétlen 3 lábú kutyát, és megállapítanád, hogy a kutyáknak általánosságban 3 lába van.



Amúgy az nem zavar, hogy te és gondolom még valamelyik Fideszes kollégát itt lepontoz, nem érdekel nyomassátok. Az mondjuk érdekelne, hogy aki felpontoz az mit lát az üzeneteidben ami szerinte hasznos :D

ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22: szóval a király az diktátor? értem

macron egy napraforgó. 2 éve békéről beszélt meg európai függetlenségről, már meg katonákat küldene ukrajnába.


"mikor ő a legnagyobb seggnyalója egy embernek aki több háborút is kirobbantott már,"

akkor ha orbán az usa seggét nyalná, akik szintén több háborút kirobbantott elfogadnád? akkor orbán lenne a jófiú?


ez a baj veled hogy nem látsz át a dolgokon. mert hoz egy "nyilatkozatot" hogy "csúnya rossz putyin megtámadta csóri ukrajnát" és el vagy ájulva hogy ő most elítélte putyint. mellette meg ugyanúgy kereskednek vele az egész világon, vagy épp telefonon hívogatják. akkor döntse már el hogy elítéli és elzárkózik tőle, vagy marad a kétszínűségnél.


ez a baj veled hogy ezt nem veszed észre, meg a kettős mércéd. a többi meg TLDR.

ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Lord Gauldoth ***** válasza:

A diktátor szó szinonímája az egyeduralkodónak. Szóval a király az igen diktátor.


[link]


De hozzá kell tegyem sok helyen a jelentései közé már a pejoratív értelmet is hozzávsszik, de a szövegkörnyezetből egyéetelmű volt, hogy nem arra gondolok.


Ha Orbán kimondottan úgy nyalizna Bidennél mint most Putinnál, és közben háborúpártizna minket, aki az ellenfele vagy aki a védőket segítené akkor igen az is képmutató lenne. Nem kérdés. Bár ez az első felvetésed, amin kicsit gondolkodnom kellett, mert legalább felvetésnek érdekes. De merőben teoretikus, mert marha messze vagyun ettől.


Nem tudom honnan szülöd, hogy én el vagyok ájulva Macrontól. Te hoztad fel őt többször is. Az egyetlen, amit bizonyítottam, hogy nem áll meg a vádad, hogy nem segíti Ukrajnát. Küldött bitang sok pénzt és ha rákeresel ment azért fegyver is. Az biztos, hogy aki Putyin barátja, az nem küld ennyit oda. Pénzt már bemásoltam, tessék itt a fegyverlista is.

[link]


Amúgy azon kívül hogy te felhoztad többször, tojok én Macronra. Nem ismerem igazán, szimpinek sem mondanám és hát politikus. Eleve nem bíznék benne.


Azt, hogy kereskednek vele... hát ja. A világgazdaság nem úgy megy, hogy holnaptól semmi. Azt meg hogy ki hova telefonál azt hagyjuk már. Mindenki mindenkivel kapcsolatban van.


Én Orbánról beszéltem az elejétől. Egy emberről mondtam véleményt te meg állandóan kettős mércézel.

ápr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

nem kell magyarázkodni. te azzal jöttél hogy "de közben nyalja a seggét annak, aki tényleg kirobbantott egy háborút."

hát igen ebben a világban egyeseknél meg nálad kicsit elvontak a fogalmak. azért mert mással szóba áll az már seggnyalás.


a te gondolatmenetedből kiindulva más nyugat eu politikusok is ugyanúgy nyalják putyin seggét, csak ők a médiában azt adják elő hogy nem beszélnek vele pedig igenis tartják a kapcsot, orbán legalább nem csinálja ezt az álszentséget.


de jóvanazúgy' neked.

ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!