Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézitek majd a Bayer-sót vagy...

Nézitek majd a Bayer-sót vagy a Sajtóklubot, ahol reméljük felvilágosítják az embereket a Magyar Péter-történetről?

Figyelt kérdés
Talán az egyik ma már volt is, sajnos nem tudtam nézni. Vagy akkor az ATV-n az Ötökben Honték, Schifferék is hátha elmondják a véleményüket.
ápr. 7. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Bayer show-t max szórakozásból szoktam nézni,mert be kell vallanom,hogy tényleg szórakoztató a csávó, függetlenül attól,hogy végtelenül ellenszenves amit csinál. Egy darabig nem tudtam,sírjak vagy nevessek rajta,de végül úgy voltam vele,h inkább nevetek.

Az ATV Öt-öt is szoktam nézni, ott elég vegyes a felhozatal, a Hont az kicsit túltolja a trollkodást, a Ceglédit csípem,ő általában elég jól látja a dolgokat objektívebb a többihez képest, Schifferrel szinte semmiben nem értek egyet, Konok Péter meg a Joker kártya,aki anarchistaként minden rendszeren kívül helyezi magát. Magyar Péter ha szóba kerül, az viszont lapos műsor lesz,mert abban sztem mind egyet fognak érteni,h nem tartják semmire sem, amiben most mindegy is,hogy igazuk van vagy sem,de maga a műsor elég unalmas,ha nincs benne vita.

ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, ezek a nácik undorítoak , nem szorakoztatóak
ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!