Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tegnapi tüntikézés Budapest...

A tegnapi tüntikézés Budapest belvárosában lefedi az egész magyar lakosságot? Nem igen láttam közmunkából élőket akik valóban szegények.

Figyelt kérdés

ápr. 7. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem voltam ott,úgyhogy fogalmam sincs. Te végignézted mind a több tízezer emberkét,h vannak e köztük közmunkások? Én csak itt az oldalon meg facebookon néhány videó meg mém alapján kapásból láttam valami fogatlan bácsikát a tüntetők között,aki biztos,hogy nem a vagyonosabb réteghez tartozik.
ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Én meg együtt utaztam velük a 4-6 villamoson... Inkább hagyjuk milyen embereket láttam. Távolról Lerí a legtöbbről, hogy libsi. Ezek magyar zászlóval bohócok, pláne, hogy nem is akarnak nagyhatalmaktól független Magyarországot. Mondjuk ebben orbán se különb. Orbánék az oroszoknak, ezek Von der Layennek akarják kiszolgáltstni hazánkat.


A normális emberek meg egyiknek sem.

ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

"Távolról Lerí a legtöbbről, hogy libsi."

Miért, hogy néz ki egy libsi?


Amúgy párom is kint volt és én is mentem volna, ha nem dolgoztam volna. Így látatlanban mondom, szerintem bőven konzervatívabbak vagyunk nálad mind a ketten. Éppen ezért nem tetszik a fidesz-rezsim.

ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja majd szegények 10000 ft útazgatnak pestre ember ők ételt vásárolnak.1 hónapos ebertöl meg ne várjunk utazgatást.Az ellenzéket soha nem kritizáljátok nekik 14 év allat 1500 ember ment pesten ez senkit nem zavar 2 millios városal meg környékel.Hogy, lehetnek még a parlamentbe 1% pártokal kutya se szavaz rájuk össze fognak hogy, bent maradjanak vicc.
ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
3. Elég jellegzetesek. Távolról fel lehet ismerni egy jobboldali konzervatív meg egy liberális embert. Ruha, haj, beszéd, gesztikulálás, mimika...! Sajnos hallgatnom is kellett a sok értelmi fogyatékost, akik a szombatjukat értelmes időtöltés helyett olyasmivel töltik, amin változatni nem tudnak. Ráadásul egy autoriter rendszerben vonulgatással pláne nem. Még ezt érzékelni is hülyék. Sorry, de így gondolom.
ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De majd a kevés közmunkás fizetésből, majd még felmegy pestre tüntetni...
ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!