Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan vette és miért mondta...

Honnan vette és miért mondta Magyar Péter hogy a rendőrség szerint 250 ezren voltak a tüntetésen?

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 8. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Hú ez annyira fontos kérdés, hogy ihajja.
ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
A manipulátorok gyakran hazudnak.
ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Tök mindegy, több százezer ember nem volt, az tuti...

Nyilván Magyar félmilliót szeretne.

De ahogy fogy a muníció, egyre kevesebb lesz, aki kimegy.

MOST szerintem 80-100 ezer volt maximum, lesz az majd 20 ezer, azután 5 ezer....

ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Simán lehettek annyian. Volt amikor a Fidesz a saját rendezvényét kétmilliósra becsülte azon a téren. Úgyhogy a 250k az teljesen rendben van szerintem.
ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
2 milliósra jah:D Pesten él 1 millió ember, annak a duplája biztos fidesz rendezvényre ment:D vagy mondhatnám úgyis, hogy kb 25 focistadionnyi ember. hihető.
ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Az a vicces, hogy Magyar P. már most több embert tud összehívni, mint bármelyik ellenzéki párt. Ebből is látszik, hogy az ellenzék egy vicc. Nulla. Erre egy jó példa, a tavalyi Dobrev Klára beszéd nálunk, amire 1500 ember jött össze buszoztatással.😂😂
ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
6: Igen, mert új arc, de az újdonság varázsa hamar elkopik. Itt is sokan várnak valami atombombát meg forradalmat, de ha sokadszorra sem lesz semmi, leapad a tömeg.
ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha a Fidesz a Birkamenetet 2 milliosra bevsuli, miert ne lehetne 250 ezer? Am en csak a varban voltam, nem voltam a tuntetesen. De latszodott h meg a rakpart is tomve volt meg par kornyezo utca. Am meg a rendorok maskor is megmertek mar. Most meg ketagadjak a Fidesz parancsara.
ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:
84%

Ugyan már!


Ha itt 2 millióan voltak [link] akkor nem is kérdés, hogy itt is [link]

ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tömegrendezvény esetén a rendőrségnek előzetesen meg kell tippelnie, hogy mennyi lesz a várható létszám, és az alapján biztosítani a helyszínt. Amúgy nem csak a rendőrségnek, a mentőszolgálatnak is.

Kossuth tér befogadóképessége alapján ekkora létszámra becsülték a részvételt.

ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!