Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fogsz szavazni június 9-én az...

Fogsz szavazni június 9-én az önkormányzati és EP választáson?

Figyelt kérdés
Ha pesti vagy, kire szavazol mint főpolgarmester: Karacsony, Vutezy, Szentkiraly, Grundtman, vagy Brenner?

ápr. 8. 11:28
A kérdező szavazást indított:
Nem szavazok.
Bizinytalan vagyok, hogy elmenjek szavazni meg kire szavazzak.
Fideszre szavazok
Ellenzeki összefogas jelöltjére szavazok
Mi Hazánk jelöltjére szavazok
MKKP-ra szavazok
Magyar Péter pártjára szavazok (ha elindul), ha nem, akkor a Fideszre.
Magyar Péter pártjára szavazok (ha elindul), ha nem, akkor az ellenzékre.
Egyéb párt (Nép pártján, Második reformkor, Megoldás Mozgalom, Mindenki Magyarorszaga Part, stb)
Ha nem indul el Magyar Péter nem szavazok senkire.
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem, mert nem látom értelmét.
ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván, és nyilván nem a Fideszre.
ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elmegyek szavazni. Az önkormányzatin a jelenlegi, független vezetésre, az EP-vel kapcsolatban is szinte biztosan eldöntöttem már, de szerintem ott még egész a szavazófülkéig belefér, hogy esetleg meggondoljam magam ("ki lenne a legkevésbé rossz" jellegű szavazat lesz, se így, se úgy nem leszek elégedett)
ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Biztos, hogy megyek és egész család megy. Csak a fideszre szavaz mindegyikünk mindkettő szavazáson.
ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hypno ***** válasza:
83%

A két választást - amire igen elmegyek caládostól - nem lehet összemosni.

Az önkormányzatin a jelenlegi kerületi és városvezetést támogatom, az EP választáson meg majd még meglátjuk melyik nem kormánypárti társaságot.

ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Elmegyek szavazni. Helyben VALÓBAN független képviselőre és polgármester jelöltre adom le a voksomat, nem pedig ilyen civilnek hazudott globalista hulladékokra. EP-n pedig a Mi Hazánkra, számomra szimpatikus Borvendég Zsuzsanna mint képviselő jelölt.
ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!