Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány kiábràmdult fideszes lehet?

Hány kiábràmdult fideszes lehet?

Figyelt kérdés
Írjon aki 18ban vagy 22ben a fideszre szavazott ès kiàbràndult. Illetve mièrt àbràndult ki és kire szavazna?

ápr. 8. 15:00
A kérdező szavazást indított:
0-5%
5-10%
10-20%
20-30%
28 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Elkötelezett kiábrándult fideszes sajnos kevés lehet, de olyanokból talán sok van, akik a múltkor csak jobb híján húzták be a Fideszt, mert nem volt igazi alternatíva (+ az a propaganda is hatott, ami azt hirdette, hogy MZP háborúba sodorná az országot).
ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
14%
A választékból a Fidesz tűnt a legjobbnak, még most is ez van.
ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
19%

Nem sok.

Én Fidesz szavazó vagyok 1994 óta, rengeteg Fidesz szavazót ismerek, hát alig tudok ilyet mondani...

Másrészt, az meg hülyeség, hogy ide kiírod, hogy ki szavazott akkor a Fideszre, utána már nem, mert csak az itteni balliberális szavazók ideírjak, hogy én, meg én és a feleségem is... aztán persze soha az életben nem szavaztak a Fideszre...

ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%
Kiàbràndult fideszesek csak a gyakori kérdések politika rovatának az àlomvilàgàban vannak.Ez a csoport gyakorlatilag ki se mutatható statisztikailag
ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 árokpart ***** válasza:
74%
4-es Hidd el, hogy rengetegen vannak. Egyet ne felejtsél el, mégpedig azt, hogy 2022-ig gazdasági fellendülő szakasz volt és az emberek annak a folytatására szavaztak. Viszont nem az lett a folytatás. El tudod képzelni, hogy pl. Magyar Péter tüntetésén mindenki csak ellenzéki volt és ráadásul ekkora létszámmal.
ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

Meg merem kockáztatni, hogy a Fidesz szavazók fele nem azért szavazott rájuk mert annyira tetszik nekik, az, amit a kormány csinál, hanem mert nem akarták, hogy ez az ellenzék kerüljön hatalomra és ezt használta ki a Fidesz.

Ha visszaemlékezel, a Fidesz nem azzal kampányolt, hogy, mit értek el, hanem hogy, milyen lenne, ha Gyurcsányék kerülnének hatalomra. Ez miatt nyertek.

Most hogy REMÉLHETŐLEG lesz egy új alternatíva új arcokkal, szerintem rengeteg szavazót fog veszíteni a kormány, nem csak néhány százaléknyit, ehhez az kell, hogy tényleg ne kerüljenek az új alternatívába régi arcok.

Mellesleg, én is szimpatizáltam a Fidesszel a fent leirt ok miatt, a botrányok előtt, bár én soha nem szavaztam rájuk inkább a kutyákra húztam az x-et.

ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20%

#5


Te miről beszélsz árokpart? Megint ferdíted a valóságot? 2020-tól a COVID miatt nem volt semmilyen fellendülő szakasz.. sőt 2022-ben arról papoltatok itt, hogy romokban a gazdaság és emiatt mennyi kiábrándult Fidesz szavazó lehet és jön az MZP féle 2/3. Ti tényleg mindig elfejtitek miről beszéltetek, ugyanaz a nóta megy most mint 2022-ben, aztán EP választásokon megint jön a kijózanító pofon, hogy a Fidesz ugyanúgy tarolni fog csak annyi fog változni, hogy a Momentumos hazaárulók helyett meg pár DK-s hazaáruló helyett most a Magyar Péter féle képviselők jutnak be. De a Fidesszel szemben nincs változás, csak egymás között szeleti a tortát az ellenzék.

ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 árokpart ***** válasza:
46%
7-es Érdekes, hogy más országokban a COVID-tól függetlenül dinamikusak voltak a gazdaságok.
ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
24%
5)Igen a Magyar Péter tüntetésen minden résztvevő eddig is ellenzéki volt.Lásd a legjobb közvéleménykutatàsokat a Momentumot a bejutàsi küszöb alà vitte és a Dk-t is gyengítette pàr szàzalékkal
ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
17%

#8


2022-ről beszéltél már, és ti mantráztátok már akkor, hogy kb. gazdasági csődben van Magyarország ezért jön MZP és 2/3.


Valahogy a többi részét kikerülted a kérdésnek.


Komolyan nem veszitek észre mennyire nevetségesek vagytok ezekkel a mantráitokkal? Pláne mikor már nem tudom hanyadszorra lett belenyomva a nózitok a saját piszkotokba, de csak csináljátok 28adszorra is és most már biztos igazatok lesz ugye? Mi leírjuk, hogy nem, megint fordítva ültök a lovon, és jön a duma, hogy rettegnek a Fideszesek és a többi. Igazából nem is értem minek állok le veletek vitázni, hiszen iszonyatosan csőlátásúak vagytok. Mindenesetre azért élvezetes látni a vergődést mikor eljön a szavazás napja, illetve másnapja és akkor elfogy a lendület még itt is, vagy maximum csalásra hivatkoztok.


Ugyebár amikor szembejön a valóság, amit hiába írnak itt le sokan előre nektek, csak leszavazás és hurrogás jár érte. De hát ugyebár minden Fideszes egy buta vidéki paraszt, akinek még internete sincs, csak M1-et néznek a faluban lévő egyetlen televízión a faluházban, csak akkor nem tudom kik vannak jelen online. Ja de bocs, tudom a választ, propagandisták, fizetett propagandisták, ja nem is fizetett csak krumplival megvásárolt, hiszen mindannyian hülyék vagyunk és csak ti az ellenzéki oldalon vagytok mind az okosak. Ezért várja a sok buta, életképtelen ellenzéki a kormányváltást aki a mai gazdasági helyzetben a minimálbéren sanyarog... szánalmasok vagytok. De aztán ha jönne valamelyik éppen aktuális messiásotok akkor hirtelen a tanulatlan, életképtelen munkakerülő balosoknak is kolbászból lenne a kerítés.. na persze.

ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!