Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány kiábràmdult fideszes lehet?

Hány kiábràmdult fideszes lehet?

Figyelt kérdés
Írjon aki 18ban vagy 22ben a fideszre szavazott ès kiàbràndult. Illetve mièrt àbràndult ki és kire szavazna?

ápr. 8. 15:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, a "van pár kiábrándult fideszes" az nem számottevő. Aki kiábrándult a Fideszből, az megtette már sok éve, újdonsült kiábrándult fideszesek nincsenek. Aki '22-ben még mindig a Fideszre szavazott, az vagy anyagi, üzleti érdekből tette, vagy azért mert hót sötét, IQ nuku, rém ostoba, és egyéb ilyen jelzők.


De hogy a kérdésre is válaszoljak én az eslő ciklus alatt ábrándultam ki belőlük, mikor jött a pl. a trafikmutyi, Manyup lenyúlás, stb.. akkor ott már világossá vált számomra, hogy ezek ott folytatják, ahol Gyurcsányék abbahagyták.

ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy folyamat lassan bomlik a tábora. Nem tett jót nekik a kegyelmi ügy, sem a hangfelvétel. Várható krumpli osztás.
ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Én kiábrándult Fideszes vagyok.

Az Orbán vezette Fidesz kiábrándított magából: számomra undorító a nemzet megosztása, kizsákmányolása, semmibe nézése!

Meggyűlöltették velem az illiberális unortodox "nemzetpolitikát".

Az ország egyre mélyebbre süllyed; nekem nem fér bele ez a kóklerség az értékrendembe.

ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
59%

A kegyelmi ügy a Fidesz táborát nem érdekelte vagy azt mondták, hogy nem nagy ügy, nem kellett volna ezért Nováknak lemondania vagy azt, hogy lemondozz vállalta a felősséget és ezzel az ügy el van intézve.

Akik ezen rágódnak előtte is ellenzékiek voltak.

Kiábrándult fideszesek meg százalékban ki se mutathatóak, elvétetett esteben van csak ilyen.

ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem egyébként, hogy mire jó itt a GYK-n, reddit-en, stb. nyomni azt ellenzékiként, hogy bekommenteli valaki, hogy "én amúgy fideszes voltam de mostmár nem hajrá MP" stb. stb. ez a választásokon nem lesz szavazatértékű.


A Fideszesek telibetojták a kegyelmi ügyet, pláne, hogy lapátra lettek téve akik elkövették.

ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
74%
Igen én középen vagyok. De ahogy figyelem a közösségi oldalakon az ismerőseimet, a kegyelmi ügy után, akik fideszesek voltak, még fideszesebbek lettek, mondván, hogy Novák belátta, hogy hibát követett el vállalta a feleősséget és lemondott. Bezzeg az ellenzékben sose vállalja senkise a feelősésget smemiről. Akik még mindig a kegyelmi ügyön lovagolnak, azok meg eddig is ellenzékiek voltak. Ha nem lett volna kegyelmi ügy, akkor találtak volna más témát amin lovagolnak
ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem ábrándultam ki a Fideszből, de ha egyszer megtörténne, akkor sem a DK, PM, MSZP, Momentum, vagy MMM keblén sírnám el a bánatom.
ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
"Nem ábrándultam ki a Fideszből" - jól megfizethetnek, vagy nulla a moralitásod!
ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%
28# És téged ki fizet az ilyen beszólásokért? Vagy így vezeted le a frusztrációdat?
ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Kiábrándult fideszesek nem sokan viszont olyanok akik 22-ben azért szavaztak a Fideszre hogy ne Gyurcsány jojjon, vagy csak szimplán nem mentek el szavazni azok sokan vannak
ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!