Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan finanszírozta Magyar...

Hogyan finanszírozta Magyar Péter a szombati tüntetést?

Figyelt kérdés

Kint voltam, eléggé profeszinálisnak tűnő stáb dolgozott neki, biztos nem lehetett olccsó egy ekkora rendezvényt technikailag megvalósítani.

Kíváncsi vagyok honnan szerzett erre forrást, hiszen nem számíthat se párttámogatásra (még) illetve adományokat sem gyűjtött.

Nagyon tetszett az egész, ez mégis kíváncsivá tesz.

Feltételezem, nem magánvagyonból fizette.



ápr. 8. 21:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

11

Én nem pontszám le senkit, illetve mindjárt azokat, akik nem a kérdésre válaszolnak, csak butaságokat írkálnak.

Az első néhány ,,válaszolóra" gondolok.

ápr. 8. 21:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Támogazásokból kijön majd (már lehet támogatni). Illetve rég itt vannak már a háttéremberek is. Nyipván nem egyedül csinál mindent.


Én a színpadbérlést, személyzettel olyan 1-1,5 misire tenném. Volt ott azért a hangosításon felül még egysmás

ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És ha magánvagyonból fizette? Milliós fizetése volt eddig, bérelni egy kocsit, meg a hangtechinát hozzá, az szerinted mennyire vágta őt földhöz anyagilag? Meg se érezte.
ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Közpénz, dollárbaloldal, fidesz
máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!