Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan finanszírozta Magyar...

Hogyan finanszírozta Magyar Péter a szombati tüntetést?

Figyelt kérdés

Kint voltam, eléggé profeszinálisnak tűnő stáb dolgozott neki, biztos nem lehetett olccsó egy ekkora rendezvényt technikailag megvalósítani.

Kíváncsi vagyok honnan szerzett erre forrást, hiszen nem számíthat se párttámogatásra (még) illetve adományokat sem gyűjtött.

Nagyon tetszett az egész, ez mégis kíváncsivá tesz.

Feltételezem, nem magánvagyonból fizette.



ápr. 8. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Saját zsebbű.
ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Én fizettem.
ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Részletekben törlesztem a dollárszámlámról.
ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Eladta Jófogáson a feleségverős videókat.
ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
onlyfans
ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem egy nagy összeg ami azt illeti. A spontán tüntetését is megnéztem mennyibe kerülhetett piaci alapon, konkrétan túlárazva is 40-50 ezer forintról beszélünk, a most szombati után max tegyél egy 0-át.


Te is utána nézhetsz milyen összegekbe kerültek az eszközök, igazából csak a kauciójuk "drága" maga a bérlése filléres tétel, a kauciót meg visszakapod ha egybe adod vissza a cuccokat.


Ettől még nem csípem MP-t de szánalmas hogy pont ebbe dollároznak itt a kommentekbe.

ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted ha havi 4 milliókat keresett eddig, akkor 43 éves korára nincs pénze egy teherautóra és hangfalakra?


Ráadásul mint politikai szereplő neki is vannak támogató, ez egyértelmű.

ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6

Köszi az informatív választ, tényleg nem vágom hogy megy ez, a propaganda pedig több száz milliós tételekről beszél :D éppen ezért tettem fel ezt a kérdést.

ápr. 8. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Én voltam már elég sok kormány ellenes tüntetésen az évek alatt, egyik mögött sem volt kifejezetten baloldal, sem senki, mégis rendesen meg voltak szervezve.
ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9/9


Egy olyan platós bérlése ha jól emlékszem 24 órára 15-20 ezer forint kauciója 100. Hangfalat meg 20-25 ezerért találtam erősítővel kocsi aksiról működtethető és 60? volt a kauciója.


Le lehet nyugodtan pontozni. Nincs ezzel gond, de a google a barátod.

Nem 30 évre államtitok mennyibe kerülnek ezek az eszközök. Jajj nem számoltam bele azt a 15 ezret amit beletankolt :D

ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!