Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Juditot mivel tudják...

Feketeruhasember kérdése:

Varga Juditot mivel tudják Rogán Tóniék rávenni hogy elmenjen a Hajdú műsorába vagy hogy bárhol is szerepeljen?

Figyelt kérdés
Szerintem akárhogyanis ennek a nőnek valószínűleg a "töke" televan ezzel az egésszel ami körülötte zajlik, magától (főleg miután lemondott) biztosan a leg utolsó dolog lenne hogy a magánéletéről trécsel Hajdú Péterrel. Szerintem ő simán csak le akar menni a térképről és nyugalomban élni tovább az életét. A Fidesznek természetesen elemi érdeke hogy negatív véleménye legyen a férjéről, de mivel lehet vajon rávenni hogy újra és újra kiálljon a nyilvánosság elé? Mivel tarthatják sakkban?
ápr. 8. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Miután az exférje övön aluli támadást intézett ellene, várható volt, hogy válaszol.
ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

"Miután az exférje övön aluli támadást intézett ellene"

Pontosabban mi is volt ez az "ovon aluli tamadas"?

ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Minősített adattal való visszaélés.
ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"Miután az exférje övön aluli támadást intézett ellene, várható volt, hogy válaszol."


Tehát ha jól értem szerinted ennek semmi köze a fideszhez illetve Rogánhoz hanem VJ teljesen önszántából ment el a Frizbi-be?


Másik: Lehet ízléstelen dolog magánbeszélgetést felvenni az egyik fél tudta nélkül, de könyörgöm azt állítja rajta hogy Rogánék kivették magukat az nyomozás irataiból. Ami arra enged következtetni hogy nem jogállamban élünk hiszen ez bűncselekmény. Azért ha mérlegre tesszük melyik a súlyosabb bűn szerintem nem kérdés. A magánbeszélgetés felvétele egy magánindítványos dolog, ez csak Varga Juditra és Magyar Péterre tartozik. Ellenben a másik eset az közvádas, azaz kutya kötelességük vizsgálatot indítani.

ápr. 8. 21:47
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
2: Feleséd zsarolása egy titkos hangfelvétellel, majd a fenyegetés beváltása eléggé az.
ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Feleséd zsarolása egy titkos hangfelvétellel, majd a fenyegetés beváltása eléggé az."


Szerintem te nem vagy tisztában a zsarolás fogalmával. Nem kellene ezekkel a szakkifejezésekkel dobálóznod ha látszólag fingod sincs róla.


"Btk. 367. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel vagyoni hátrányt okoz."


Mire kényszerítette mit tegyen, ne tegyen, vagy tűrjön el? Illetve mi a haszonszerzés tárgya?

ápr. 8. 21:54
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Tudnak róla sok mindent, talán a testi épségét, családját is fenyegetik.
ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"testi épségét, családját is fenyegetik."


Ezt azért kivételesen nem gondolnám...ez túl feltűnő lenne. Bármit el tudok képzelni, de ezt nem hogy fizikailag bántanák vagy a gyerekeit fenyegetnék. Ez azért abszurd.

ápr. 8. 22:26
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kötöttek egy dealt vele ha bemegy és mesél akkor szabad ember lesz. Így működik a maffia.


Mint a John Wick-ben, csak itt Varga nem semmisítette meg a konkurenciát. :D

ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"ha bemegy és mesél akkor szabad ember lesz"


De ha nem teszi, akkor hogy "nem lesz szabad ember"?

ápr. 8. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!