Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint Vitézy elvileg...

Aki szerint Vitézy elvileg fideszes és ezért szavaz Karácsonyra, az nem zavarja hogy ő meg DK közeli?

Figyelt kérdés
Érzek itt egy kis kettősmércét. A Fidesz és a DK/Mszp is ugyan úgy ludas az ország tönkretételéért, csak az utóbbira nyilván senki sem emlékszik mert most más van hatalmon. Karácsony myíltan ahhoz a pártcsaládhoz tartozik. Akkor most mitől is jobb? Ugye hogy semmiben. Egyébként meg pont nem érdekel hogy ki kihez tartozik csak az hogy melyik a kompetensebb és melyik hoz magával nagyobb eséllyel fejlődést. Én inkább választom a valószínűleg kompetens de volt fideszes Vitézy-t mint az inkompetens és a másik mocskos oldalhoz tartozó Karácsonyt. Ebbe miért nem gondoltok bele? Ja mert nem is akartok mivel olyan agymosottak vagytok mint az átlag fideszes. Semmi különbség. Vagy valaki indokolja meg.
ápr. 8. 22:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem teljesen értem a Fideszes logikát. Mondjuk nem is vagyok Fideszes.
ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%

Fideszes logika:


Rühellem a Fideszt és nem akarok Fideszesre szavazni. De mivel mindenki aki nem Fideszes az GYÚÚÚÚRCSÁÁÁÁNY aki nem jobb, ezért szavazzak a Fideszre? WTF.

ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Sokkal kevésbé dk közeli, mint amennyire Vitézy fidesz közeli. A kisebbik rosszat fogom választani.
ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
31%

"A kisebbik rosszat fogom választani."


Tehát KariGerit, aki nem csinál semmit, hiszen így kevesebbet árthat? Meg még a biciklisávokat is csak eltartott kisujjal, felfestésekkel alkotja meg?

ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
#14 Fidder! Döntsétek már el, hogy most akkor csődbe viszi a várost, vagy nem csinál semmit.
ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
24%

#14 igen. Nekem tetszik a zöld programja, hogy nem az az első a számára, hogy lopjon és egyre rosszabbá tegye a várost, miközben a zsebébe megy a pénz, amit újításokra kap.

Szóval igen, inkább Kari Geri;)

ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
10. Egyébként amit tényleg tudok támogatni, az a kerékpáros közlekedés népszerűsítése. Ez tök jó dolog, itt elértek valamit. Azon viszont eléggé meglepődtem hogy Karácsony egy facebook bejegyzésben elkezdte ócsárolni a Bubit hogy milyen veszteséges. Nyilván Vitézy-t szerette volna lejáratni. Csakhogy a közösségi közlekedés sehol sem egy nyereséges iparág és pont az kezd ócsárolni egy hasznos és modern kerékpáros szolgáltatást aki elvileg támogatja a kerékpározást. Ez eléggé felháborító szerintem. Én nem itt veszítettem el Karácsony szavahihetőségét, de itt még mélyebbre süllyedt a szememben. Persze ez sem érdekli Karácsony feltétel nélküli támogatóit.
ápr. 8. 23:23
 18/28 anonim ***** válasza:
35%

"15/17"


Egy mondaton belül ne kérdezz egy pedofideszestől 2 dolgot. Nem fogja fel, összezavarodik, és elkezd hírtévét nézni mit kell válaszolnia.

ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
39%

#17, oké, ez a te véleményed.

Én úgy gondolom, Kari Geri még mindig szavahihetőbb, mint a fidesz. Nem a kedvenc ember, egyáltalán nem támogatom feltétel nélkül. Szerintem a budapestiek nagyrésze azért rá szavaz, amiért én is: nincs jobb opció.

ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
50%

#13 "Nem. Sokkal kevésbé dk közeli, mint amennyire Vitézy fidesz közeli. A kisebbik rosszat fogom választani."

Ezt nevezik igazi mélysötétségnek.

Szóval Vitézy fidesz közeli, mert vállalt állást a fideszes kormányzati rendszerben, hiába most az LMP jelöltjeként indul a választáson, de Karácsony nem DK közeli, miközben konkrétan a DK jelöltjeként nyert főpolgármesterként és úgy is indul most is a választáson.

Aha.

ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!