Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint Vitézy elvileg...

Aki szerint Vitézy elvileg fideszes és ezért szavaz Karácsonyra, az nem zavarja hogy ő meg DK közeli?

Figyelt kérdés
Érzek itt egy kis kettősmércét. A Fidesz és a DK/Mszp is ugyan úgy ludas az ország tönkretételéért, csak az utóbbira nyilván senki sem emlékszik mert most más van hatalmon. Karácsony myíltan ahhoz a pártcsaládhoz tartozik. Akkor most mitől is jobb? Ugye hogy semmiben. Egyébként meg pont nem érdekel hogy ki kihez tartozik csak az hogy melyik a kompetensebb és melyik hoz magával nagyobb eséllyel fejlődést. Én inkább választom a valószínűleg kompetens de volt fideszes Vitézy-t mint az inkompetens és a másik mocskos oldalhoz tartozó Karácsonyt. Ebbe miért nem gondoltok bele? Ja mert nem is akartok mivel olyan agymosottak vagytok mint az átlag fideszes. Semmi különbség. Vagy valaki indokolja meg.
ápr. 8. 22:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%

Aki szerint Vitézy elvileg fideszes és ezért szavaz Karácsonyra, az nem zavarja hogy ő meg DK közeli?


Nem, mert nem DK-kozeli.

ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%

Aki ezért szavaz Karácsonyra az mindenképpen Karácsonyra szavazna, mert lesz más jelölt is és még sem jut eszébe, hogy inkább Karácsony helyett arra szavazzon.

Ez csak egy kifogás, mert ő is érzi, hogy ciki Karácsonyra szavazni, ezért megpróbálkozik egy védhetőnek érzett magyarázattal amit saját maga is el tudna fogadni, hogy "de hát nincs választása mert a Vitézy fideszes".

ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%

#1 Valóban nem Dk közeli.

Nem közeli hanem konkrétan a DK jelöltje, embere.

ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%

3/3


Párbeszédes Karácsony, konkrétan az elnöke volt csak inkább Budapesttel akart foglalkozni így már nem elnöke csak elnökségi tagja.


A dk nem azért támogatja mert gyúúúúúrcsány embere, hanem mert mindegy kit állítanának mindenképpen karácsony lenne megszavazva főpolgármesternek. A butya pösti nem az origóból olvassa milyen rossz neki hanem a bőrén érzi hogy jó.

ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
"Nem, mert nem DK-kozeli." Ugyan már, ne keltsünk már illúziókat hogy semmi köze hozzájuk. Ugyanúgy egy mocskos és korrupt bandához tartozik ő is. Csak nem akarod elfogadni. A csont fideszes sem akarja elfogadni hogy nem mindenről a csúnya Brüsszel tehet. Ugyanaz a kettő.
ápr. 8. 22:09
 6/28 A kérdező kommentje:

"bőrén érzi hogy jó"


Akkor én miért nem érzem hogy minden csodás? Félreértés ne essék, Tarlós sem volt jobb és én anno adtam egy esélyt Karácsonynak. Nem jött be.

ápr. 8. 22:12
 7/28 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok bólogató János hogy de szuper, végre nem fideszes van a város élén. Tökmindegy ha most sem jobb, persze a kormány ahol tudta gáncsolta a fővárost és az egyetlen dolog amit becsülök Karácsonyban hogy ekkora ellenszélben is próbálkozott. De, ez még nem azt jelenti hogy jól is csinálja amit csinál!
ápr. 8. 22:17
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a Fidesz számára Karácsony a legideálisabb jelölt, minden forrást elvesznek Budapesttől, Karácsony meg jó lesz bűnbaknak. Vitézyvel sztem rosszabbul járna a fidesz,mert ott kevésbé működne ez a narratíva, kénytelenek lennének valamit csinálni is.
ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8. Eszerint a gondolatmenet szerint Karácsony jó a fidesznek és Vitézy lenne nekik rosszabb. Egyébként van benne igazság mert Karácsonyt mindenért rúghatják és a fidesz szavazók meg örülnek neki. De ki szívja meg ezt? A fővárosi lakos.
ápr. 8. 22:23
 10/28 anonim ***** válasza:
47%

"Én inkább választom a valószínűleg kompetens de volt fideszes Vitézy-t mint az inkompetens és a másik mocskos oldalhoz tartozó Karácsonyt."

Mitől lesz Vitézy "valószínűleg kompetens"? Semmivel nincs több városvezetői tapasztalata mint Karácsonynak.

És Karácsony mitől "inkompetens"? A covid járványt és az energetikai veszélyhelyzetet is kapásból jobban kezelte mint a kormány. Ha Karácsony alkalmatlan, a fideszre nincs is olyan kifejezés, amivel jellemezni lehetne azt az alacsony színvonalat, amit képviselnek. Ráadásul a zöld, környezetbarát programjához is tartja magát, nagyobb nyilvánossággal vezeti a várost, bevonja a lakókat a döntéshozatalba (konzultációk és közösségi költségvetés). Én nem érzem azt a nagy alkalmatlanságot vagy inkompetenciát amit itt előadtok, teljesen korrekten vezeti a várost, képes megoldani a problémákat és a kormánnyal is kompromisszumkész. Attól nem lesz valaki alkalmatlan, hogy a város egyes, évtizedek óta tartó problémáit nem tudja egy csapásra megoldani.

ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!