Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudnátok képzelni egy...

El tudnátok képzelni egy Magyar Péter Vona Gábor szövetséget?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk MP Gattyán György?

ápr. 8. 23:01
A kérdező szavazást indított:
Vona Gábor
Gattyán György
Saját maga indul saját párttal
Mással lesz szövetségben (leírom kivel szerintem)
23 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Nincsvolyan, amit ne lehetne elképzelni, de a realitás az, hogy a DK mind lenyeli, MP-stül, Vonástul-stül.
ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1


Előbb-utóbb igen, viszont MP szerencséje, hogy pont választások előtt robbant be a köztudatba. Így ha szerencséje van akkor szerezni fog pár mandátumot és bejut az EP-be, ami sikeresen meggyengítheti a gyurcsányista ballib mikropártokat. Azaz nekünk orbán és gyurcsány elleneseknek jó hír.

ápr. 8. 23:12
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Bárkivel fog össze, aki ellen korábban sikeres karaktergyilkosságot követett el Rogán, az instant bemocskolná őt is. Vona pedig már megbukott egyszer. Ez persze igaz majdnem minden egyéb pártra is, ezért nem állt még össze senkivel.


Egy ideális világban esetleg egy MP+Momentum+MKKP koalíciót el tudnék képzelni.

ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legyen külön párt és majd a szebb időkben mérközzenek meg parlamenti választáson.
ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Dongaben ***** válasza:
30%

Magyar Péter kezébe SOHA se kerüljön hatalom!

Aki ismeri őt régebbről, az tudja, miért.

Bukjon a Fidesz, az Ok. Jöjjenek a kétfarkúak inkább, mert őket nem fertőzte meg a régi rendszer, és felfogás. Mondom ezt "Náciként", MHM szavazóként.

ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Meglátjuk. Szerintem ilyen gyorsan még nem lesznek itt ilyen dolgok.


#5 a mihazánk a fidesz kispártja.

ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Dongaben ***** válasza:
12%

"ma 23:33"

"a mihazánk a fidesz kispártja."

Ez nagy tévhit...

ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igazából az önmagában, hogy a mi hazánkot a fidesz pártjának mondja elgondolkodtató. Még az sincs kizárva, hogy valójában ugyanaz az elit áll mögötti, mint aki Orbán mögött is, viszont valami miatt az Orbánt támogató elit lemondott Orbánról és lehet a helyébe Magyar Pétert tervezik.

Tehát lehet ez valójában egy fideszes belső puccs lesz majd.

ápr. 8. 23:52
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

nem tévhit. Ugyanúgy a fideszé, mint az lmp. Csak az lmp a kicsit liberálisabb álellenzék, a mihazánk meg a radikálisabb álellenzék.


még az is lehetséges 8-as. Én el tudom képzelni, hogy rengeteg elégedetlenség van a fideszen belül. Van egy nagyon korrupt réteg, azalatt lehetnek emberek, akiket ez eléggé zavar.

ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9


A Mi Hazánk szinte egészen biztosan nem fidesz/DK párt. És sajnos pont emiatt sem nyerhetnek, mert a fidesz és a DK mögötti elit annyira bebizonyította magát, hogy ha valóban hatalom közelébe kerülnének úgy járnak mint Vona. Tehát a fideszes revolvermédia lekaraktergyilkolja, pl megírjak róla, hogy homoszexuális bárba ment egy nappal azután, hogy felvette az iszlámot meg hasonló szövegek.


Dupla vagy semmi játékot dobott, ami Magyarországon hiba, mert a magyar politikai légkör "hideg", azaz lassú folyamatos átalakulások mennek (szemben a "meleg" légkörű orszagokkal, pl Bulgária, Románia, arab országok stb). Tehát Magyarországon az, hogy valaki egyik nap a semmiből berobban, majd egyből nyer az nagyon kevés eséllyel fog működni, a magyar választó túl "stabilitás-párti".

Így ez, hogy a mi hazánkot valamiféle fidesz pártnak mondja, viszont többet szidta Gyurcsányt, mint Orbánt feltételezheti, hogy itt valójában másról lehet szó.


De majd körbekérdezek pár egyetemes haverok közt. Ugyanis kevesen tudják, de ezek a politikai folyamatok már egyetemen kollégiumok falai közt eldőlnek.

Nekem szerencsém volt, hogy ugyanabba a kollégiumban laktam, amely falai közt az egykori Jobbikot megalapították.

De azzal sem árulok el nagy titkot, hogy a jelenlegi fideszes oligarcha nómenklatúra is egykori kolis haverokból áll.

ápr. 9. 00:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!