Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzekiek, ti hogyan kezelit...

Ellenzekiek, ti hogyan kezelitek a Magyar Peter-jelenseget?

Figyelt kérdés

Sosem szavaztam a Fideszre, szinte ki nem allhatom ezt az orszagot, miota a Fidesz van a hatalmon. Ugyanakkor Gyurcsanyra sem szavaztam soha. Ket eve persze az osszefogas partjaira, 6 eve meg a Momentumrabszavaztam, szamomra ok tudtak a legtöbbet mondani. Ugyanakkor most itt van MPbes tenyleg nem tudom mit tegyek.


Nyilvan tavalyelott ota csalodott vagyok, most meg napi szinten kovetem az esemenyeket. Viszont nem vagyok meggyozodve arrol, hogy MP nem csak azert jott kozenk, hogy meg jobban megossza a toredezett ellenzeket. Es nem tudom, ha indulna, szerencses lenne e mar most ra szavazni. Ha ket ev mulva ove a legnagyobb ellenzeki ero, akkor persze.


De jelenleg partja sincs, hogy allit fel polgarmestereket, kiket kukd az EP-be. Jelenleg mindenki csak annyit var tole, hogy bedohjob meg egy atombombat.



ápr. 9. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

"ki nem allhatom ezt az orszagot"

Akkor mi közöd az egészhez?

ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 denumer ***** válasza:
78%

Nem hiszem, hogy amíg Gyurcsánx itt van a Fidesznek szüksége lenne Magyar Péterre, mert a jelenlegi ellenzék gyenge.


Az én meglátásom szerint MP támadásnak vette ami az exnejével történt és visszaütött. Azóta pedig sodródik az árral.


Ettől függetlenül én rá szavaznék, mert nekünk az csak jó, ha megtörik az Orbán-Gyurcsány koalíció.

ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

"MP támadásnak vette ami az exnejével történt"

Mármint pontosan mit is?

És ki támadott vele kit? Mert ő az exnejét támadja már rég.

ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 denumer ***** válasza:
51%
#3 Azután kezdte kritizálni a kormányt, hogy a volt feleségét lemondatták. Gondolom arra nem számított, hogy cserébe Judit majd jól belerúg a Fidesz kedvéért.
ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Várom hogy kiket küldenek börtönbe,és hogy Tóni megússza-e.
ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
A hangfelvételek tanúsága szerinte MP már néhány éve készült erre.
ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Esténként leöblitem egy jófajta sörrel.
ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 denumer ***** válasza:
75%
#6 A hangfelvétel tanúsága szerint a kormányunk egy bűnszervezet és mindenki, aki kapcsolatban áll vele próbálja védeni magát. Példának okáért egy terhelő hangfelvétellel.
ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

#3 Az hogy Orbán "vonat alá lökte" Jucust és Katikát.

Akinek egy mákszemnyi esze is van annak világos hogy ebben az ügyben ők ketten csak végrehajtók voltak.

ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

"Gondolom arra nem számított, hogy cserébe Judit majd jól belerúg a Fidesz kedvéért."

Hát, akkor ez azt bizonyítja, hogy túlságosan naív, tehát nem is olyan rátermett, mint mutatni akarja...

ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!