Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Pottyondy Edina...

Mit gondoltok Pottyondy Edina posztjáról Magyar Péter jelenséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


"Nincs lelkierőm megcsinálni a heti videót.

Egyrészt megrémít az az elfogult őrület, ahogy Magyar Péterhez viszonyul az ellenzéki világ egy része. Nem látok különbséget az Orbán-és Gyurcsány-fanatikusok vérszomja és a Magyar-hívők kritikátlan komment-talibánsága között. Tényleg az lenne a vágyott szép új világ, hogy ha egy riporter nem a közmédiás alákérdezést tolja a két hónapja még a NER-ből bőséggel eléldegélő, hirtelen ellenzéki szerepben közhatalomra ácsingózó, gyakran önellentmondásba keveredő politikus-aspiránssal, azt az új Messiás hívei válogatott gyalázkodásokkal szénné alázzák?

Nincs tisztítótűz, csak pokol és mennyország. Ez Magyarország.

Másrészt a végtelenségig elkeserít, hogy Tarr Zoltánt, háromgyerekes édesapát, református lelkészt, a szombati tüntetés legjobb felszólalóját kirúgták a munkahelyéről a következő munkanapon. Ez Oroszország.

Nem tudom, hogy hol van most a helyem. Videós vagyok, humorista, aki szórakoztatással és a véleményével tartozik.

De ebben a világban az őrület és a gátlástalan gonoszság ül tort, és most nincs erőm viccelődni. Talán nem is helyes."


ápr. 9. 15:50
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom, Edina ugyanúgy nem tudja, miért döntött a munkaadó a próbaidő alatt úgy, hogy nem ér többet Tarr Zoltánból, mint ahogy mi sem, kár egy ilyet idekeverni.
ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Akkor neki megfelelő Orbán, kár tagadnia, ha ennyire finyáskodik.
ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most már Pottyondy is fideszes? :D Viccek vagytok.
ápr. 9. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem követem, nem érdekel.
ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Mintha anyámat hallanám, aki amúgy néha a fideszre szavaz... Szerinte is Magyar Péter egy utolsó senki, aki odacsinál, ahonnan enni kapott és hogy egy volt fideszes miért kritizálja a kormányt?

Oké lehet, hogy sok mindent nem tudunk (nekem sem 100%-ig szimpatikus minden és minden körülmény), de akkor ilyen erővel maradjon Vitya nyugodtan, jó ez nekünk még 20 évig, amíg ki nem múlik végelgyengülésben.

ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Lényegében nem Magyar Péter ellen van, hanem az elfogultság ellen. Én sem gondolom, hogy Magyar Péter tökéletes lenne, de számomra elfogadható.
ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!