Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján mondják, hogy...

Mi alapján mondják, hogy jelenleg kormányzást végző kormány Magyarország legkoruptabb kormánya?

Figyelt kérdés

Én mint átlagos polgár miből veszem ezt észre?

Egyszerű villamosmérnök vagyok, nettó 550ezres fizetéssel, relatív jól élek belőle.


ápr. 9. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Soros szervezetek elfogult jelentései alapján. A nem-Soros szervezeteknél teljesen más a kép.
ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Még véletlenül se Gyurcsány kormánya volt korrupt, akik Nokiás dobozokban osztogatták el az ország pénzét belga meg francia maffiózóknak...
ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hollófernyiges ***** válasza:
81%
Hasonlítsd össze a leggazdagabbak listáját 2010-ből meg 2023-ból. Vagy nézd meg a hatvanpusztai fejedelmi birtokot vagy Lázár vadászkastélyát, amit nyilván a miniszteri fizetéséből hozott össze. Vagy nézz utána miért hívták Mr. 20%-nak Kósa Lajost.
ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
"Egyszerű villamosmérnök vagyok, nettó 550ezres fizetéssel" - Mondjuk innen, mert normális országban ennek a többszörösét keresnéd
ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

#3 hasonlítsd össze! Jé! Mindenki szépen gazdagodott az elmúlt években, csak ti azonnal rámondjátok mindenkire, hogy fideszes ha nem harsogja asztalt verve hogy diktatúra, meg korrupció!

Vicces amúgy hogy egy hasraütésre egy bulvárlap által összeállított listával akarod igazolni azt amit ez a bulvárlap bead neked évek óta.

ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
3: Tehát ha változás van a gazdagok sorában, akkor van korrupció? Téged sem az eszedért szeretnek.
ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morfondir ***** válasza:
24%

Hogy mi alapján, azt nem tudom. Nyilván propaganda.

Magán véleményem, hogy a "Rendszerváltó" MDF kormány volt a rekorder korrupcióban Magyarországon. (Ha lett volna pénzem akkoriban, ma milliárdos lennék...) A "Horn kormány" még folytatta, de már kevésbé "sikerrel".

Ezekhez képest a mai kormány csak tanuló. Lopnak ezek is, de már nem tudnak annyit, mint elődeik.

ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lord Gauldoth ***** válasza:

#2 De Gyurcsány IS korrupt volt.


#3-as amit ír az, +minden külföldi nyilvánosságra hozott mérés szerint. Azt hogy országon belül volt-e már korruptabb az vitatható. Szerintem nem. De hogy ők is, az biztos.


[link]


[link]


[link]

ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Hadházi Ákos mutatja sok üggyel alátámasztva. Pl. Lombkorona sétány.


Játszótér 30 millió, kimész és ott egy pad, más semmi.

ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én mint átlagos polgár miből veszem ezt észre?"


Ha te valójában értelmiségi lennél, akkor eleve nem tetted volna fel a kérdést, mert látnád mi a probléma. Ha valójában villamosmérnökként tevékenykednél, akkor ilyen-olyan módon kapcsolatba kerülnél ezekkel a problémákkal.


Mondjuk eleve az is probléma, hogy egy mérnöknek nem nettó 550 ezret kellene keresnie, hanem alsó hangon a dupláját. Innentől nem nagyon van miről beszélni.

ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!