Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, kire szaztok a...

Ellenzékiek, kire szaztok a főpolgármester választáson budapestiként?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely
Vitézy Dávid
Egyéb
Nem szavazok
Bizonytalan vagyok, valszeg Karácsony
Bozonytalan vagyok, valszeg Vitézy
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Vitézyre szavazok. Nekem speciel Karácsonnyal sincs bajom, viszont azt látom, hogy a kormány jól elvan ezzel a "bűnös város" narratívával,ahol nem kell csinálniuk semmit, és Karácsonyt bűnbaknak tudják használni. Vitézyt sztem se kiköpni,se lenyelni nem tudja senki, mert ha fideszes,ha ellenzéki, ő a város ügyeibe ássa bele magát,sztem őt nem a politikai pártok vagy pozíciók érdeklik, hanem a konkrét ügyek, vele sztem semelyik oldal nem nagyon akarna kicseszni sem, Budapestre ráféren,hogy kicsit felrázza valaki.
ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Karácsony. Nem akarom a fideszes Vitézy kezébe adni a várost.
ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Vitézynek ki fogja megszavazni az ötleteit a közgyűlésben? Ellenzék vagy fidesz? Szerintem ott eldől hogy hova tartozik valójában és az nem az ellenzék lesz.
ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!