Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem azt, hogy inkább...

Miért érzem azt, hogy inkább zavarja a vidéken élőket Karácsony, mint a budapestieket?

Figyelt kérdés
Karacsony csomo posztja alatt videkiek elegedetlenkednek, de miert is? En sem megyek oda videki polgarmesterek posztjai ala odaírni, hogy mennyire utalom.

ápr. 9. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken élek, és engem nem zavar, ki pesten a góré...
ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Falusi vagyok, és igen irritál az a csávó..
ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 denumer ***** válasza:
80%
Vidéki vagyok, nincs róla jó véleményem, de nem is kommentelek a posztjai alá.
ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

A pesti látja mi történik, érzi mi történik, körülötte van. A vidéki meg elolvassa az origót.


Lényegtelen mit mondanak, gondolnak, a pesten kívüli szavazók, nem ők döntik el.


Ez ugyan az a szitu mint amikor nem értik mi a probléma azzal románok, ukránok, szlovákok, stb szavazhatnak arról mennyi adót fizessünk itt, mekkora áfaterhek legyenek, aztán verik a mellüket hogy ez egy szuvenír ország ne külföldön mondják meg mi legyen itt.


Önmaga karikatúrája a fidesz és szavazói is.

ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!