Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Judit a saját bevallása...

Varga Judit a saját bevallása szerint egy korrupt bűnöző és pedofil mentegető. Ezzel szemben Magyar Péter ellen mi a bizonyíték?

Figyelt kérdés

Varga Judit ellen ott a saját felvétele, valamint a beosztottjai akik mind-mind korruptak.


Magyar Péter ellen a bulvár bohóckodáson kívül mi van? Hol a feljelentés vagy a bizonyíték? Vagy csak egy bukott, korrupt igazságügyi miniszter szavára kellene adnom aki maga is megmondta hogy megütötte a férjét?


ápr. 9. 19:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#10 és? Ezért eladhatja őket és a magánéletüket a sajtónak? Szörnyű lehet annak a 3 gyereknek azért, amit az anyjuk csinál...
ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#9 bajban van - mert mennie kéne a börtönbe? Mert mindjárt kiderülnek, mennyi ügyben bűnös?

Bocs, de igazságügyiminiszterként követte el ezeket a bűncselekményeket, nem érint meg lelkileg, hogy most visszacsapnak a dolgok a nyakára.

ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
Jó akkor ne értsed, nem is vártam tőled mást. Még annyi hogy gondolkodtam hogy zajlanak a dolgok egy ilyen családban vajon. Pl, most a J bevallotta hogy pofonvágta P-t. Mivel gondolom sejti hogy van ilyen titkos házi vidi is. Most belegondoltam P beindítja a videót, majd conversation-t kezd az asszonnyal, és ott idegeskedik hogy üss már meg hát már mindent mondtam üss már pofozzál hát filmforgatás zajlik. Tök normális, ja nem.
ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#13, igen, Varga Judit bevallotta, hogy bántalmazta a férjét. Ebben az egész esetben erről az egy fizikai bántalmazásról tudunk, erről beszélt VJ és MP is. Miért is kéne most sajnálnom Juditot? Még mindig nem értem. Rossz házasságban élt, oké - el akartak válni, de a kormány nem engedte a választások miatt. Én ezt sajnálom, de hát mégiscsak kiszolgálta a NER-t és azt csinálja most is.

Én egyedül a gyerekeiket sajnálom ebben a helyzetben.

ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
23%
Én nem sajnálnám őt alapból, miért tenném, nem tudom azt sem hogy mennyire szorul rá. De akkor jönnek ilyen 5-öskék, és ez még elég finom a többi állathoz képest, aki erről nyilatkozgat mémezget, és elolvasom ötöske utolsó mondatát, majd az jut eszembe mi alapján mondja 5-öske ezt a fotelból 2 böfögés sör meg politizálás közben, és az ilyenek miatt sajnálom. Mivel nem fekete fehér semmi.
ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15# Az eddigiek alapján ez a nő kiengedett kitudja hány pedofilt, elengedett 1600 embercsempészt, hozzájárult a fidesz korrupciójához tisztára mosva az ügyeiket. Ezek után részt vesz politikai alapon egy lejáratási kampányban, ahol nagyrészt csak a saját bűneit vallotta be. Mellesleg nem viszi/vitte bíróságra ezt a "bántalmazás" ügyet sem.


Igaz, hogy nem a fotelből két sör között böfögve, de én is azt mondom hogy ez egy hiteltelen, vagdalkozó, korrupt, pártkatona nő. Én egy szavát se hinném el egy ilyen embernek és már rég kiosztottam volna rá 15 év börtönt.

ápr. 10. 17:00
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
16 csak tökéletesen belesimult a fidesz bandába. Mind ezt csinálja csak nem derül ki
ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#16 "és már rég kiosztottam volna rá 15 év börtönt." - Bizony... valószínűleg ha egy demokráciában élnénk, független lenne az ügyészség és rendőrség, már ott lenne a fidesz nagyja.:'D
ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!