Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi járhat valakinek a fejében,...

Mi járhat valakinek a fejében, amikor otthon felvesz egy családi beszélgetést úgy, hogy tudja, azzal rengeteget árthat a feleségének?

Figyelt kérdés
Váláskor az ember adott esetben logikusan rögzítheti a veszekedésüket, hogy bizonyíték legyen pro és kontra is, node itt nem a váláskori veszekedés lett rögzítve, hanem egy jóval korábbi beszélgetés egy teljesen más témáról. Hogy jut valakinek ez eszébe, hogy bekapcsolt diktafonnal kezdjen el beszélgetni a feleségével a munkájáról, akit elvileg szeret és tudja, hogy ha majd nyilvánosságra kerül, akkor azzal rengeteget árthat neki. Ehhez egy nagyon beteg elme, egy nárcisztikus, bosszúálló személyiség kell, aki ezt így előre eltervezi. Gyaníthatóan már akkor, amikor romokban áll a házassága és nem jelent számára semmit a család. Az ilyen ember pedig nem való a politikába, mert ott sem a választói érdekét fogja nézni, hanem saját hatalmát.

márc. 27. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szép próbálkozás, Tóni, de te is tudod, hogy a válás után rögzítették, mikor Jucus már a maffiakormány miatt sopánkodott.


Mi járhat valakinek a fejében, aki természetesnek tartja, hogy miniszterek meg államtitkárok begyalogolhatnak az ügyészségre, hogy a terhelő bizonyítékokból kihúzzák a nevüket?

márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Félreérted. Amit Rogán meg a bűnbandája tett, az olyan dolog, amiért az egéz brancsnak már rég a sitten lenne a helye. Ha az ügyészség valóban független lenne, akkor elrendelte volna az előzetes letartóztatásukat, mert fennáll a bizonyítékok eltüntetésének gyanúja. A kérdés arra irányult, hogy milyen ember az olyan, mennyire alkalmas vezetőnek az, aki így viselkedik egy olyan személlyel, akit szeretett és ami hangfelvétel rögzítésének semmi köze sincs a kettőjük vitájához.
márc. 27. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Én tudom a választ, tutira: PEGAZUS a jó válasz.

Pegazus jár az ilyen embör fejibe.

márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, ez a kérdés eléggé összetett szerintem... Mármint, nem a sarki pékekről beszélünk, akik maximum annyit kotyognak ki, hogy kevesebb lisztet raktak a kenyérbe mint ami elő van írva. Ez a történet annál súlyosabb, és milliók életét érinti. Ennek fényében egy kicsit már másként mérlegel az ember. Varga Judit meg saját maga miatt van ott, ahol. Ez a felvétel őszintén nem sok vizet zavar, ezt tudta a volt férje is.
márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Egyetértek veled kérdező. Ez sok embernben, még a baloldali tisztességes emberben is megfordul, hogy érdemes-e ilyen ember mögé beállni... Ez roppant nehéz ügy, mert az én értékrendemből fényévékre van ez a tett, meg a Magyar egész személyisége. Hiába akarnám mondjuk én is a fideszt megdönteni, ilyen ember mögé beállni képtelen lennék. Számomra ez az ember egy korcs
márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!